Zasilenie wirtualnego salda u bukmachera stanowi jedną z tych rzeczy, które są wymagane do pomyślnego zawarcia zakładu bukmacherskiego. STS proponuje swoim użytkownikom wiele metod płatności, każda z których na pewno różni się od tych pozostałych. Na którą z nich ostatecznie powinniśmy postawić? Czym wyróżnia się każda z nich? Kilka słów na ten właśnie temat powiemy w dzisiejszym wpisie.

sts płatności
Zalety wybranych form płatności w STS

Jakie formy płatności zapewnia w STS rejestracja?

STS to bukmacher słynący z dawania swoim klientom olbrzymiej swobody. Jak się okazuje, również jeśli chodzi o metody płatności. Tych jest u niego najwięcej na rynku. Pośród nich znajdziemy wszystkich popularnych pośredników szybkich płatności (PayU, Przelewy24 oraz tpay), system BLIK, wsparcie dla kart płatniczych, ale i systemu PayPal czy paysafecard. Chętni mogą też płacić przy pomocy portfeli elektronicznych Skrill lub Neteller.

Pamiętajmy, że choć w STS kod promocyjny nie zależy od pierwszej wpłaty, bonus powitalny – i owszem. Nie ma jednak znaczenia to, za pośrednictwem której z metod jej dokonamy.

Szybkie przelewy – dlaczego warto po nie sięgać?

Ostatnimi czasy na rynku królują szybkie przelewy, obecnie nie tylko w sprawdzonych firmach bukmacherskich, ale i między innymi w sklepach internetowych. Cieszą się dużym zaufaniem, bo i same należą do najbezpieczniejszych. Są one jednak cenione przede wszystkim za błyskawiczne działanie oraz za to, że transakcja przy ich udziale odbywa się z interfejsu naszego banku. To sprawia z kolei, że jest ona dla nas szybka, intuicyjna i po prostu taka, jak każda inna. W przypadku szybkich przelewów możemy liczyć na:

 • błyskawiczne pojawienie się środków na koncie,
 • brak jakiejkolwiek prowizji,
 • płatność bezpośrednio z interfejsu banku,
 • dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

W STS rejestracja daje nam możliwość skorzystania z usług aż trzech różnych pośredników. To najwięcej na polskim rynku!

Płatności kartą płatniczą

Płatności kartą kredytową nie bez powodu uchodzą za najbezpieczniejsze. Dlatego też cieszą się u bukmacherów wielką popularnością. Mimo że wymagają poświęcenia im najwięcej czasu – przynajmniej za pierwszym razem. W końcu trzeba podać numer karty i kod z tyłu, ale też dane właściciela. Karty płatnicze to jednak:

 • najwyższy poziom bezpieczeństwa – gwarantowany przez bank właściciela karty,
 • możliwość zapamiętania danych dla błyskawicznych wpłat (w ramach limitu),
 • czytelność w kontekście wyciągu z banku.

BLIK – czy warto?

W STS rejestracja daje też możliwość dokonywania wpłat nowoczesnym systemem BLIK. Jest to forma płatności, którą szczególnie upodobała sobie młodzież, ale też ludzie za pan brat z technologią. To błyskawiczne i bezprowizyjne przelewy, które są dodatkowo bardzo przyjemne w obsłudze. Ta forma płatności to przede wszystkim:

 • możliwość płatności wyłącznie przy użyciu swojego telefonu,
 • dokonywanie wpłat dla innych poprzez podanie kodu (konto może doładować nam chociażby znajomy),
 • szybko działający system,
 • zdecydowanie najmniej formalności na drodze ku finalizacji transakcji,
 • duży poziom anonimowości.

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykułWitamy LegalBukmacher w naszej polskiej rodzinie sportowej
Następny artykułCzy Bwin może namieszać na rynku zakładów wzajemnych?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE