Wpłacenie pieniędzy na swoje konto bukmacherskie jest dzisiaj banalnie proste. Całą procedurę wpłacania depozytów firmy bukmacherskie starają się uprościć do absolutnego minimum, aby spełniać wszystkie bieżące potrzeby oraz oczekiwania zgłaszane przez graczy. Jakie są najpopularniejsze sposoby na opłacenie swojego konta bukmacherskiego? Sprawdzamy to w dzisiejszym krótkim artykule. 

wpłacanie pieniędzy do bukmachera
Jak wpłacić pieniądze do bukmachera? Poradnik krok po kroku

Po pierwsze: karty kredytowe i debetowe

W dzisiejszych czasach nie ma już chyba nikogo, kto nie posiadałby karty debetowej. Karta służąca do płacenia w sklepie, na poczcie lub w jakimkolwiek innym miejscu jest dzisiaj niezbędna każdemu człowiekowi. Właśnie dlatego zdecydowana większość firm bukmacherskich w Polsce znacząco ułatwia swoim zarejestrowanym użytkownikom realizację płatności z wykorzystaniem kart debetowych i kredytowych. Warto wiedzieć, że jest to jedna z najprostszych metod na opłacenie swojego konta bukmacherskiego, która dodatkowo cieszy się olbrzymią popularnością. Cała procedura opłacania konta z wykorzystaniem karty debetowej bądź kredytowej jest niezwykle prosta i intuicyjna, co sprawia, ze wybiera ją tak wiele osób. Wystarczy, że podamy kilka najbardziej podstawowych informacji, a środki już trafią na nasze konto bukmacherskie. Wszyscy legalni bukmacherzy obsługują szybkie płatności online.

Które informacje są potrzebne przy realizowaniu płatności kartą debetową bądź kredytową? Musimy przygotować imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty, datę ważności karty a także tak zwany kod CVC. Gdy wprowadzimy już wszystkie te dane, należy podać dokładną kwotę, którą chcielibyśmy wpłacić na swoje konto bukmacherskie. Transakcje z wykorzystaniem kart debetowych i kredytowych cechuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego cieszą się dużą popularnością.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Istnieje jednak jeden poważny mankament płatności kartą debetową. Chodzi tutaj o to, że tego typu transakcje objęte są prowizją w wysokości około 2%. Warto dokładnie zweryfikować przed wybraniem tej formy płatności – niektóre firmy bukmacherskie w Polsce pobierają dość duże prowizje, dlatego wówczas lepszym rozwiązaniem jest wybranie innej formy płatności. 

Portfele elektroniczne 

W chwili obecnej płatność z wykorzystaniem portfela elektronicznego cieszy się coraz większą popularnością, mamy Skrill, Neteller czy Revolut. Nie ma się co dziwić. Opłacanie w ten sposób konta bukmacherskiego jest znacznie prostsze niż w przypadku opłacania go z wykorzystaniem kart płatniczych. Wystarczy, że założymy konto, a następnie będziemy mogli wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora, który podaliśmy w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze z naszego portfela elektronicznego na konto bukmacherskie trafiają w kilkanaście sekund. Jest to metoda polecana w szczególności tym, którzy chcą móc opłacać konto bukmacherskie szybko i bezproblemowo. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Portfele elektroniczne gwarantują pełną anonimowość. Informacje odnośnie zrealizowanych przez nas przelewów nie są nikomu udostępniane. Nie są także sporządzane wykazy transakcji. My oczywiście mamy pełen wgląd we wszystkie zrealizowane przez nas płatności. W przypadku realizowania płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego firmy bukmacherskie nie pobierają żadnych opłat. Małe prowizje pobierają niektórzy operatorzy portfeli elektronicznych, jednak nie są to duże sumy. 

Warto także mieć świadomość tego, że w przypadku realizowania płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego obowiązują ograniczenia. Mamy do czynienia z minimalnymi i maksymalnymi kwotami wpłat. Jeśli będziemy chcieli wpłacić depozyt w małej wysokości, może okazać się, że musimy wybrać inną formę płatności. 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak analizować mecze w darts żeby wygrywać z bukmacherem?
Następny artykułPłatne typy bukmacherskie – czy warto kupować?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE