Star-Typ Sport (znany szerzej pod nazwą skrótową jako STS) jest bukmacherem, który na naszym rynku działa już od 25 lat. STS powstał w 1997 roku i jest firmą z polskim kapitałem, posiadającą swoją główną siedzibę w Katowicach. Choć swoją działalność rozpoczynał od punktów stacjonarnych, dziś znany jest również ze swojego serwisu internetowego – dla wielu nowych firm stanowiącego wzór godny do naśladowania. STS jest aktualnie liderem polskiej branży bukmacherskiej – co roku przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów. Szacuje się, że posiada prawie połowę udziałów na rodzimym rynku zakładów wzajemnych.

sts kod promocyjny 2023 rejestracja
STS rejestracja online – jak odebrać bonusy za darmo?

STS rejestracja jest możliwa nie tylko na terenie Polski. Bukmacher bardzo szybko zwiększa zasięg swojego działania i już od dawna proponuje swoje usługi również obywatelom Wielkiej Brytanii, Słowenii, Niemiec, Malty i kilku innych krajów. Można się spodziewać, że jego rozkwit na terenie międzynarodowej będzie stale postępował.

STS rejestracja online i pierwsze kroki

STS rejestracja została uproszczona do absolutnego maksimum, co niejako koresponduje z aktualnie panującym trendem minimalizowania wszelkich formalności celem umożliwienia klientom jak najszybszego „przejścia do sedna”. Rejestracja w STS podzielona została na zaledwie kilka kroków.

Aby w ogóle do niej przejść, musimy kliknąć przycisk Załóż konto, znajdujący się na górnej belce każdej podstrony www.STS.pl. Pojawi się przed nami formularz zakładania konta. W STS rejestracja została podzielona na dwa etapy – w pierwszym z nich podajemy dane dotyczące naszego konta (za ich pośrednictwem będziemy się logowali), a w drugim – dotyczące nas samych. Przygotujmy się na podanie bukmacherowi między innymi naszego numeru telefonu, PESEL-u, e-maila, imienia oraz nazwiska. Zaakceptujmy wszystkie zgody i podajmy źródło pochodzenia środków, które będziemy przeznaczać na grę.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonusy za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Premia za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Pamiętajmy, że w STS rejestracja to moment, w którym możemy skorzystać z bonusu startowego (wyraźmy na to chęć zaznaczając odpowiedniego checkboxa), ale też wpisać kod promocyjny. Zamiast jednak korzystać z tego domyślnego, sięgnijmy po kod BETONLINE – znacznie bardziej wartościowy, a równie prosty w wykorzystaniu.

Wpłata środków na konto wirtualne

Zanim obstawianie stanie się możliwe, tuż po rejestracji musimy dokonać wpłaty środków, przy użyciu których będziemy typować. Bukmacher daje nam na to całe mnóstwo sposobów. Możemy sięgnąć między innymi po:

 • BLIK, a zatem jedną z najnowocześniejszych form płatności dostępnych na rynku,
 • kartę płatniczą – do wyboru mamy kartę VISA lub MasterCard,
 • portfel elektroniczny pokroju paysafecard, Skrill oraz Neteller,
 • system szybkich płatności – tutaj mamy wybór między PayU a dotpayem.

Niezależnie od tego, z której z form płatności ostatecznie skorzystamy, nie zostanie od nas pobrana żadna prowizja. Środki pojawią się na naszym koncie natychmiast. Pamiętajmy, że jeśli w STS rejestracja została wykonana przy akceptacji bonusu powitalnego, będzie on uzależniony od naszej pierwszej wpłaty. Bonus ten jest jednorazowy, więc upewnijmy się, że wykorzystamy go do granic możliwości.

Weryfikacja konta w serwisie bukmacherskim STS

Każde konto zakładane u bukmachera STS na początku otrzymuje status tymczasowego. Oznacza to, że oczekuje na pełną weryfikację i przekształcenie go w konto pełne. Konto takie jest obarczone wieloma ograniczeniami. Przede wszystkim nie można z niego wypłacać zgromadzonych na nim środków. Istnieje też limit wpłacanych i przeznaczanych na zakłady środków. Pamiętajmy też o tym, że niezweryfikowane konto działa tylko przez miesiąc. Niezależnie więc od wszystkiego, w końcu będziemy musieli przejść z nim przez proces weryfikacyjny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na czym polega weryfikacja konta w STS? Nie różni się ona niczym od tej wykonywanej w innych serwisach bukmacherskich, gdyż cały jej proces jest narzucany przez polski rząd i ustawę hazardową. W jej ramach musimy zatem podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dowodu osobistego. Zostanie on zweryfikowany ręcznie przez bukmachera – pochodzące z niego dane zostaną porównane z tymi podanymi w czasie zakładania konta. Choć weryfikacji dokonuje człowiek, zazwyczaj trwa ona zaledwie kilkanaście minut.

Najważniejsze zalety bukmachera STS

Bukmacher STS nie bez powodu cieszy się w naszym kraju tak dużym zainteresowaniem. Wynika ono przede wszystkim z jego dużego doświadczenia, które przekuwa w bardzo szybkie reagowanie na nowości pojawiające się na rynku zakładów wzajemnych. 

Najlepsza oferta na wydarzenia sportowe na rynku zakładów bukmacherskich

Bukmacher swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim świetnej ofercie na wydarzenia sportowe. W STS rejestracja daje nam możliwość obstawiania praktycznie każdej dyscypliny sportu, która istnieje. Jakby tego było mało, bukmacher pozwala nam też sięgać po większość najważniejszych, najciekawszych i najpopularniejszych rozgrywek w ich obrębie. Coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko wielbiciele najpopularniejszej piłki nożnej, ale też fani bardziej niszowych dyscyplin sportu – golfa, tenisa, a nawet dartsów.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Oferta główna bukmachera opatrywana jest całym mnóstwem różnorakich rynków na zakłady. To sprawia, że w obstawianiu mamy u tego bukmachera olbrzymią swobodę. Buk szybko uaktualnia swoją ofertę, dzięki czemu wiele spotkań możemy u niego obstawiać niemal bezpośrednio po ich zapowiedzeniu.

Najszersza oferta LIVE w Polsce

STS to nie tylko świetna oferta główna na spotkania możliwe do obstawiania w formule przedmeczowej, ale też bardzo szeroka oferta na mecze, które możemy typować na żywo, w czasie ich trwania. Buk dba o to, by każdego dnia było u niego co obstawiać w tej właśnie formule. Mecze udostępniane są przez niego w bardzo płynnej postaci, dzięki czemu zawsze możemy liczyć na dokładne odzwierciedlenie panującej na boisku sytuacji w dostępnych rynkach i kursach bukmacherskich. Oferta LIVE została zaprezentowana w postaci przyjemnego w odbiorze kalendarza. Obejmowana jest nią większość popularnych rozgrywek. Nie tylko z zakresu piłki nożnej.

sts online darmowe bonusy
Oferta darmowych bonusów w STS online z kodem: BETONLINE

STS rejestracja daje nam też dostęp do darmowych transmisji wybranych spotkań sportowych. STS posiada wykupioną licencję na pokazywanie między innymi niemieckiej Bundesligi, włoskiego Serie A, wielu rozgrywek w tenisa i hokej. Ich obecność znacząco ułatwia obstawianie na żywo, ale też uatrakcyjnia szeroko pojęte warunki na obstawianie.

Błyskawiczne wypłaty środków

O ile legalni bukmacherzy w Polsce mogą oferować dowolną liczbę form płatności jeżeli chodzi o wpłacanie środków na ich konto, o tyle wypłaty muszą odbywać się w ustalony przez ustawę hazardową sposób – trafiając na konto bankowe należące do klienta. Choć u większości bukmacherów jak Fortuna czy Betfan oznacza to, że trzeba czekać nie tylko na akceptację wniosku o wypłatę, ale też na jej zaksięgowanie w banku nadawcy i odbiorcy, STS zrewolucjonizowało ten system. Po pierwsze, zlecenia wypłaty akceptuje w przeciągu maksymalnie kilkunastu minut. Po drugie zaś, przy wypłacaniu swoim klientom środków korzysta z usług pośredników – tych samych, przy użyciu których można wpłacać środki na konto. To oznacza jedno – jako klienci STS nie musimy czekać kilku dni na dostanie wypłacanych środków. Te dotrą na nasze konto znacznie szybciej – zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut.

STS to świetna aplikacja mobilna

STS jest firmą, która wytycza trendy na wielu różnych polach, na sporej ich ilości będąc pionierką. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji mobilnej, do której dostęp daje w STS rejestracja (możliwa również za jej pośrednictwem). Trzeba oddać bukmacherowi, że zaprojektował ją w profesjonalny sposób i potrafi ona imponować ilością funkcjonalności oraz udogodnień dla obstawiających, pobierzemy ja ze strony www.STS.pl. Za jej pośrednictwem możemy między innymi:

 • logować się danymi biometrycznymi (odcisk palca, skan twarzy),
 • korzystać z pełnej oferty bukmachera – wliczając w to wszystkie spotkania w formule pre-match i na żywo oraz usługi dodatkowe,
 • dokonywać błyskawicznych wpłat i wypłat,
sts gra w karty online
Darmowe promocje na typowanie gier karcianych w Betgames STS
 • korzystać z bardzo rozbudowanych statystyk, udostępnianych w towarzystwie strony ofertowej dla konkretnego meczu,
 • oglądać darmowe transmisje meczów albo na pełnym ekranie urządzenia mobilnego, albo też na ekranie podzielonym z ofertą na zdarzenia LIVE,
 • skonfigurować powiadomienia PUSH wedle własnych potrzeb, otrzymując tym samym powiadomienia o zmianie wyniku w meczach, które obstawiamy lub o promocjach, które organizuje bukmacher, a które mogą nas dotyczyć,
 • rozmawiać z innymi obstawiającymi przy użyciu wbudowanego czatu.

Oczywiście powyższe funkcjonalności są tylko wybranymi z wszystkich dostępnych. Aplikacja mobilna jest stale udoskonalana, a aktualnie jest dostępna na platformach z systemami Android oraz iOS. Możemy ją pobrać całkowicie za darmo ze strony www.STS.pl.

Działalność w punktach stacjonarnych STS

STS swoją działalność rozpoczynał w punkach stacjonarnych i do dzisiaj – mimo dużego skłaniania się rynku ku obstawianiu przez Internet – nie zrezygnował z ich prowadzenia. Aktualnie posiada prawie 450 rozsianych po całej Polsce lokali w każdym, z których przyjmuje zakłady. Co ciekawe, w wielu z nich posiada zainstalowane nowoczesne terminale, dzięki którym można obstawiać bez pośrednictwa ze strony pracowników – również proponowane przez bukmachera usługi dodatkowe. Terminale do obstawiania zakładów są polecane przez typerów, STS opinie ma bukmachera, który wprowadza na rynek produkt najwyższej jakości.

rejestracja superbet online
Jaki kod promocyjny w Superbet online?

Punkty stacjonarne współtworzą również jedną z wielu metod wpłacania środków na konto u bukmachera. Tylko w ich obrębie można je zasilać gotówką. Środki pojawią się na nim natychmiast i będą możliwe do wykorzystania w dowolnym momencie w przyszłości.

STS – czy to legalny bukmacher internetowy?

Choć w STS rejestracja jest czymś, na co decyduje się prawie połowa obstawiających z Polski, niektórzy typujący (zwłaszcza ci początkujący i nieposiadający rozeznania na rynku) zastanawiają się, czy jest to bukmacher działający w zgodzie z polskim prawem. Ustawa hazardowa, która ostatnio znowelizowana została w 2017 roku, wymaga od bukmacherów posiadania stosownej licencji na prowadzenie swojej działalności. STS jest w posiadaniu tej licencji – zarówno na zakłady drogą naziemną, jak i Internetową. Przyznana ona została przez Ministerstwo Finansów. Nie musimy się więc obawiać, że typowanie w STS jest czymś nielegalnym.

 

5 / 5. Ocen: 3

Poprzedni artykułJakie są najczęściej popełniane błędy przez graczy w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułNowy kod do ewinner 
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE