Zakłady bukmacherskie to nieodłączny element sportu, w którym udział bierze wiele kibiców w Polsce. Zdecydowana większość z nich korzysta z ofert sprawdzonych firm bukmacherskich, których w naszym kraju jest kilkanaście. W 2017 roku wprowadzona została ścisła kontrola hazardu, w tym również zakładów bukmacherskich. Każda firma prowadząca tego typu działalność musi posiadać licencję Ministra Finansów, co sprawia, że nie narusza ona polskiego prawa. W niniejszym artykule przedstawiamy przegląd czołowych firm bukmacherskich działających legalnie w naszym kraju.

legalni bukmacherzy w polsce 2020
Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023

Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023

Istnieje szereg wymogów, które należy spełnić, aby biznes bukmacherski operujący na terenie Polski mógł zostać uznany za legalny. Po pierwsze firma musi posiadać określoną formę prawną. Może to byc spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, czy też spółka akcyjna. Bukmacher musi również posiadać główną siedzibę na terytorium naszego kraju, odprowadzać podatki do polskiego budżetu i prowadzić stronę internetową w języku polskim i domenie .pl.

Bukmacher musi również dokonywać weryfikacji wieku i tożsamości graczy, gwarantować im bezpieczeństwo finansowe i odpowiednią dbałość o dane (RODO), a także posiadać regulamin organizowania gier hazardowych zaakceptowany przez Ministra Finansów. Do innych wymogów można zaliczyć kapitał zakładowy w wysokości minimum 2 miliony złotych. Spełnienie tych kryteriów sprawia, że bukmacher otrzymuje oficjalną koncesję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Licencja udzielana jest na okres 6 lat.

Sprawdzeni bukmacherzy 2023Rejestracja
STS – bonus 1660 PLNSTS.pl
Fortuna – bonus 630 PLNeFortuna.pl
Superbet – bonus 3754 PLNSuperbet.pl
Betfan – bonus 1600 PLNBetfan.pl
Bwin – bonus 500 PLNBwin.pl
Lista sprawdzonych bukmacherów

Jakie są sprawdzone firmy bukmacherskie 2023

Do najbardziej znanych i sprawdzonych firm bukmacherskich w Polsce należą STS, Fortuna, LV Bet, Totolotek, Superbet, Etoto, czy forBet. Wybór najlepszego z nich wymaga analizy bonusów startowych (oferty powitalnej), freebetów, bonusów bez depozytu, wysokości kursów, czy też jakości produktów. Niektórzy z bukmacherów posiadają kilka bonusów startowych, inni w swojej ofercie proponują zakłady bez ryzyka i kody promocyjne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Polski bukmacher STS

STS, czyli Star-Typ-Sport, jest najpopularniejszym i największym legalnym bukmacherem działającym na terenie Polski. Udział STS w rynku sięga nawet 50%, a swoją popularność zawdzięcza on dużej ilości lokalnych placówek i inwestycjom w drużyny sportowe – zaliczyć do nich możemy Lech Poznań, Koronę Kielce, Jagiellonię Białystok, czy nawet PZPN. Długoletnie doświadczenie tego podmiotu sprawia, że ich oferta robi wrażenie.

Na stronie bukmachera www.STS.pl znajduje się pełna gama zakładów sportowych, obejmująca różnorodne rozgrywki i wydarzenia, do których zaliczyć można nawet rozgrywki niższych klas, czy też wybory prezydenckie. STS posiada całodobową obsługę klienta, świetną aplikacje mobilną oraz wysoki bonus powitalny. W ofercie znajdziemy również 100 zł bez ryzyka (kod promocyjny: BETONLINE), 25 zł zakładu bez ryzyka i standardowe 100% do 1000zł od pierwszej wpłaty.

Oferta darmowych bonusów dostępna na www.STS.pl

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Popularny bukmacher Superbet

Superbet jest marką znaną każdemu Polakowi. Jest to już długo działający podmiot na krajowym rynku. Bukmacher ten jest sponsorem wielu wydarzeń sportowych i klubów w Polsce. Superbet w swojej ofercie posiada freebet bez depozytu w wysokości 34 zł, 3500 zł bez ryzyka i bonus 100% do 200 zł w ramach oferty powitalnej.

Wykorzystując specjalne kody promocyjne w Superbet można również skorzystać z wyższych ofert – bonus 100% do 200 zł z freebetem w wysokości 34 zł lub bonus bez ryzyka do 3500 zł. Oferta Superbet zawiera również promocję bez podatku, gdzie bukmacher dokłada 14% do każdego wygranego zakładu – jest to oferta dostępna w piątek, jak również podczas meczów reprezentacji Polski, meczów Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy.

Oferta bonusów dostępna na www.Superbet.pl

LV Bet czołowym bukmacherem

LV Bet to bukmacher, którego logo znajdziemy m.in. na koszulkach Wisły Kraków. Bukmacher prowadzi bardzo intuicyjną i estetyczną stronę internetową, na której bez problemów znajdziemy wszystkie niezbdne informacje. Strona internetowa posiada również część blogową, która zawiera porady dotyczące zakładów bukmacherskich, czy też artykuły i ciekawostki ze świata sportu. LV Bet pojawił się w Polsce w 2016 roku.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Obecnie LVbet posiada najwyższą ofertę bonusową dla nowych graczy. 20 zł bez depozytu wraz z bonusem od wpłaty do 1500 zł robi wrażenie. Dodatkowo otrzymać można 50 zł w postaci darmowego zakładu dla kibiców tych klubów, gdzie LV Bet jest sponsorem. LV Bet jest również idealnym wyborem dla fanów e-sportu, którzy mogą zostać pozytywnie zaskoczeni bardzo szeroką ofertę zakładów.

Oferta bonusów dostępna na www.lvbet.pl

forBET warty zainteresowania

Kolejnym znanym legalnym bukmacherem jest forBET, oferujący bonusy od wpłaty do 1200 zł, 110 zł na darmowy zakład i różnorodne promocje na specjalne wydarzenia. Flagowym bonusem forBETu jest 100% do 400 zł, który można otrzymać tuż po wypełnieniu formularza i złożeniu depozytu. Marża pobierana przez forBET to z reguły około 2%, która czasami nie jest pobierana w ramach różnego rodzaju promocji. To jeden z ciekawszych bukmacherów w Polsce, niestety trochę za mało promowany.

W Forbet obstawić możemy praktycznie wszystko, dlatego opinie o Forbet są tak korzystne dla tego bukmachera. gracze zwracają uwagę szczególnie na doskonałą ofertę na piłkę nożna i siatkówkę, którą w Polsce bardzo wielu typerów obstawia.

Oferta bonusów dostępna na www.iforbet.pl

Fortuna numerem jeden w Polsce?

Fortuna jest jedną z najbardziej stabilnych firm bukmacherskich w Polsce, oferująca możliwość zawierania zakładów zarówno na żywo, jak i przez internet. Fortuna jest oficjalnym sponsorem PZN i 1. ligi piłki nożnej. Bukmacher posiada w swojej ofercie znakomitą ofertę powitalną, zawierającą najwyższy zakład bez ryzyka dostępny legalnie na krajowym rynku. Duża liczba zakładów, transmisje na żywo, wysokie kursy i ciekawa aplikacja mobilna to coś, co sprawia, że marka ta wyróżnia się na tle krajowej konkurencji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Opinie o Fortunie potwierdzaj to co już wielu wie, to absolutnie czołówka sprawdzonych firm bukmacherskich roku 2023, nie trzeba nikogo przekonywać do Fortuny, ich oferta zakładów, wysokie kursy, świetna aplikacja mobilna i wysokie limity dla graczy, którzy graja grubo. Wszystko to przekłada się na ogromne zaufanie wśród graczy zakładów w Fortunie online.

Oferta bonusów dostępna na www.eFortuna.pl

Fuksiarz próbuje się przebić

Fuksiarz to nowość na naszym rynku. Firma została założona w 2018 roku i od tej pory konsekwentnie zdobywa nowych klientów. Darmowy zakład za 500 zł, ciekawy program lojalnościowy, czy też szeroka oferta na zakłady skutecznie kompensują kilka wad, takich jak np. brak aplikacji mobilnej na iOS, które wytłumaczyć można brakiem odpowiednio długiego doświadczenia.

Podsumowując, sprawdzone firmy bukmacherskie to jedyne podmioty, które zagwarantują klientom ciekawą ofertę i bezpieczeństwo finansowe. Chcąc zarejestrować legalny biznes bukmacherski należy spełnić szereg wymogów prawnych, które uchwalone zostały, aby dbać o bezpieczeństwo graczy. Na polskim rynku działa kilkanaście legalnych firm bukmacherskich, z których STS, Superbet, LV Bet, Fortuna, forBET, czy Fuksiarz to firmy zdecydowanie godne polecenia.

5 / 5. Ocen: 55

Poprzedni artykułWitamy LegalBukmacher w naszej polskiej rodzinie sportowej
Następny artykułZalety wybranych form płatności w STS
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE