Zakłady bukmacherskie to nieodłączny element sportu, w którym udział bierze wiele kibiców w Polsce. Zdecydowana większość z nich korzysta z ofert sprawdzonych firm bukmacherskich, których w naszym kraju jest kilkanaście. W 2017 roku wprowadzona została ścisła kontrola hazardu, w tym również zakładów bukmacherskich. Każda firma prowadząca tego typu działalność musi posiadać licencję Ministra Finansów, co sprawia, że nie narusza ona polskiego prawa. W niniejszym artykule przedstawiamy przegląd czołowych firm bukmacherskich działających legalnie w naszym kraju.

Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023
Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023

Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023

Istnieje szereg wymogów, które należy spełnić, aby biznes bukmacherski operujący na terenie Polski mógł zostać uznany za legalny. Po pierwsze firma musi posiadać określoną formę prawną. Może to byc spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, czy też spółka akcyjna. Bukmacher musi również posiadać główną siedzibę na terytorium naszego kraju, odprowadzać podatki do polskiego budżetu i prowadzić stronę internetową w języku polskim i domenie .pl.

Bukmacher musi również dokonywać weryfikacji wieku i tożsamości graczy, gwarantować im bezpieczeństwo finansowe i odpowiednią dbałość o dane (RODO), a także posiadać regulamin organizowania gier hazardowych zaakceptowany przez Ministra Finansów. Do innych wymogów można zaliczyć kapitał zakładowy w wysokości minimum 2 miliony złotych. Spełnienie tych kryteriów sprawia, że bukmacher otrzymuje oficjalną koncesję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Licencja udzielana jest na okres 6 lat.

Mamy już 2023. Jakie w tym roku są sprawdzone firmy bukmacherskie? Oto lista dla każdego, kto szuka zakładów, które będą spełniać nawet te bardziej wybredne wymagania.

Sprawdzone firmy bukmacherskie 2023Rejestracja
STS – bonus 1660 PLNSTS.pl
Fortuna – bonus 630 PLNeFortuna.pl
Superbet – bonus 3754 PLNSuperbet.pl
Betfan – bonus 1600 PLNBetfan.pl
Fuksiarz – bonus 500 PLNFuksiarz.pl
Betclic – bonus 200 PLNBetclic.pl
Forbet – bonus 3000 PLNForbet.pl
Bwin – bonus 500 PLNBwin.pl
Etoto – bonus 100 PLNEtoto.pl
Betcris – bonus 1400 PLNBetcris.pl
Lista sprawdzonych bukmacherów

Ssprawdzone firmy bukmacherskie to jedyne podmioty, które zagwarantują klientom ciekawą ofertę i bezpieczeństwo finansowe. Chcąc zarejestrować legalny biznes bukmacherski należy spełnić szereg wymogów prawnych, które uchwalone zostały, aby dbać o bezpieczeństwo graczy. Na polskim rynku działa kilkanaście legalnych firm bukmacherskich, z których STS, Superbet, Fortuna, Betfan, czy Fuksiarz to firmy, o jakich w tym konkretnym kontekście mówi się najczęściej.

TOP 3 - sprawdzone typy bukmacherskie
TOP 3 – sprawdzone typy bukmacherskie

Jakie są sprawdzone firmy bukmacherskie 2023?

Do najbardziej znanych i sprawdzonych firm bukmacherskich w Polsce należą STS, Fortuna, Superbet, Betfan i Fuksiarz. Wybór najlepszego z nich wymaga analizy bonusów startowych (oferty powitalnej), freebetów, bonusów bez depozytu, wysokości kursów, czy też jakości produktów. Niektórzy z bukmacherów posiadają kilka bonusów startowych, inni w swojej ofercie proponują zakłady bez ryzyka i kody promocyjne. Chcemy, by każdy mógł sprawdzić aktualną ofertę konkretnych firm i wybrał tę, która najbardziej spełnia jego oczekiwania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Sprawdzony bukmacher STS

STS, czyli Star-Typ-Sport, jest najpopularniejszym i największym legalnym bukmacherem działającym na terenie Polski. Udział STS w rynku sięga nawet 50%, a swoją popularność zawdzięcza on dużej ilości lokalnych placówek i inwestycjom w drużyny sportowe – zaliczyć do nich możemy Lech Poznań, Koronę Kielce, Jagiellonię Białystok, czy nawet PZPN. Długoletnie doświadczenie tego podmiotu sprawia, że ich oferta robi wrażenie.

Na stronie bukmachera www.STS.pl znajduje się pełna gama zakładów sportowych, obejmująca różnorodne rozgrywki i wydarzenia, do których zaliczyć można nawet rozgrywki niższych klas, czy też wybory prezydenckie. STS posiada całodobową obsługę klienta, świetną aplikacje mobilną oraz wysoki bonus powitalny. W ofercie tej marki znajdziemy bonusy za wpłatę do 1500 PLN, 100 PLN jako freebet, a do tego specjalne 60 PLN za zadania specjalne, które można wykonać.

Oferta darmowych bonusów dostępna na www.STS.pl

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonusy za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Premia za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Sprawdzony bukmacher Fortuna

Fortuna jest jedną z najbardziej stabilnych firm bukmacherskich w Polsce, oferująca możliwość zawierania zakładów zarówno na żywo, jak i przez internet. Fortuna jest oficjalnym sponsorem PZN i 1. ligi piłki nożnej. Bukmacher posiada w swojej ofercie znakomitą ofertę powitalną, zawierającą najwyższy zakład bez ryzyka dostępny legalnie na krajowym rynku. Duża liczba zakładów, transmisje na żywo, wysokie kursy i ciekawa aplikacja mobilna to coś, co sprawia, że marka ta wyróżnia się na tle krajowej konkurencji.

Opinie o Fortunie potwierdzają to co już wielu wie, to absolutnie czołówka sprawdzonych firm bukmacherskich roku 2023, nie trzeba nikogo przekonywać do Fortuny, ich oferta zakładów, wysokie kursy, świetna aplikacja mobilna i wysokie limity dla graczy, którzy grają „grubo”. Wszystko to przekłada się na ogromne zaufanie wśród graczy zakładów w Fortunie online.

Sporo osób do sprawdzonej marki na pewno przyciąga bonus powitalny. Tutaj pozwala na zdobycie aż 20 PLN bez depozytu oraz trzech zakładów bez ryzyka ze zwrotem do 600 PLN. Osoby rejestrujące konto w Fortunie mają możliwość otrzymać:

 • 20 PLN bez depozytu! Aktualny kod promocyjny: BETONLINE
 • 100 PLN bez ryzyka od razu po zapisaniu się do gry
 • 200 PLN jako zakład bez ryzyka w ciągu 72 godzin od rejestracji
 • 300 PLN po 144 godzinach od zostania klientem Fortuny

Oferta bonusów dostępna na www.eFortuna.pl

Sprawdzony bukmacher Superbet

Superbet jest marką znaną każdemu Polakowi. Jest to już długo działający podmiot na krajowym rynku. Bukmacher ten jest sponsorem wielu wydarzeń sportowych i klubów w Polsce. Superbet w swojej ofercie posiada freebet bez depozytu w wysokości 34 zł (tylko, jeśli ktoś wpisze kod promocyjny BETONLINE), 3500 zł bez ryzyka i bonus 100% do 200 zł w ramach oferty powitalnej. Do tego wszystkiego można otrzymać jeszcze 20 PLN za pobranie i skorzystanie z aplikacji mobilnej (musimy to uczynić w ciągu 7 dni od rejestracji konta).

Jak widać, sprawdzone firmy bukmacherskie to nie tylko marki z Polski, ale także i firmy zagraniczne. Superbet to pierwszy taki przypadek w naszym zestawieniu, jednak też i nieostatni. W przypadku tego bukmachera dużym atutem jest to, że proponuje tak zwaną Super Przewagę. Jest to rozliczanie typu jako wygrany od razu, gdy dana drużyna uzyska dwubramkową przewagę nad rywalem. W przypadku sportów innych niż piłka nożna kryteria kwalifikacyjne są nieco inne, ale jednak cały czas możliwe jest cieszenie się z wygranego kuponu jeszcze przed zakończeniem danego wydarzenia.

Bonusy u legalnego bukmachera Superbet
Bonusy u legalnego bukmachera Superbet

Oferta marki Superbet charakteryzuje się tym, że bukmacher szybko wypłaca wygrane i oferuje nowoczesną aplikację mobilną z elementami społecznościowymi. Ranking bukmacherów na wielu stronach internetowych w TOP 3 zamieszcza rumuńską markę, a to wydaje się być najlepsza rekomendacja dla niej.

Oferta bonusów dostępna na www.Superbet.pl

Sprawdzony bukmacher Betfan

Osoby szukające nieanonimowej firmy bukmacherskiej na pewno usłyszą nieraz pochlebne opinie o marce Betfan. Nie jest ona już na rynku nowością, a sukcesywnie zwiększający się jej udział w krajowej aktywności typerskiej pokazuje tylko to, że to miejsce, w którym każdy ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie.

Jeżeli ktoś chce rozpocząć przygodę z typowaniem w Betfan, wystarczy, że poświęci chwilę na proces rejestracji. Tutaj jest on w zasadzie ekspresowy i nie trzeba wiele go opisywać, gdyż należy do wyjątkowo prostych. Dla wielu graczy dużym atutem jest w tym przypadku fakt, iż za zapisanie się do gry z kodem „BETONLINE” można zgarnąć doładowanie 200% – pozwala to otrzymać nawet 300 PLN za zdeponowanie kwoty 150 PLN. Rzadko gdzie w polskich realiach można liczyć na taki prezent na start.

Co należy do punktów charakterystycznych oferty Betfan? Szeroki wybór zakładów specjalnych – zarówno sportowych, jak i czysto rozrywkowych. Można u tego bukmachera postawić na pogodę, kursy walutowe, zwycięzców telewizyjnych programów i nie tylko. A to tak naprawdę dopiero początek – MyBet to funkcja pozwalająca stworzyć własny zakład, a Betbuilder to opcja grania wielu zdarzeń z jednego meczu na pojedynczym kuponie.

Oferta bonusów dostępna na www.Betfan.pl

Sprawdzony bukmacher Fuksiarz

Marka Fuksiarz jest już kojarzona przez większość typerów w Polsce, o ile co nieco chociaż interesują się rynkiem bukmacherskim. Firma została założona w 2018 roku i od tej pory konsekwentnie zdobywa nowych klientów. Darmowy zakład za 500 zł, ciekawy program lojalnościowy, czy też szeroka oferta na zakłady skutecznie kompensują kilka wad, takich jak np. brak aplikacji mobilnej na iOS, które wytłumaczyć można brakiem odpowiednio długiego doświadczenia.

Bonus na start u bukmachera Fuksiarz jest inny od pozostałych, ponieważ gracz nie jest w nim obarczany warunkami obrotu. Oznacza to – ujmując rzecz najprościej jak tylko się da – że otrzymane środki są od razu normalną gotówką, więc możemy robić z nimi to, na co tylko przyjdzie nam ochota. Wypłata, dalsze obstawianie – wybór należy do samego gracza.

Fuksiarz jako sprawdzona firma bukmacherska
Fuksiarz jako sprawdzona firma bukmacherska

Osoby zarejestrowane u bukmachera Fuksiarz mogą każdego dnia korzystać z cashbacku w razie przegranych. To coś, co na pewno trzeba w tym przypadku potraktować jako zaletę. Każdy odpowiednio postawiony kupon to szansa odzyskania nawet 50% wartości stawki w przypadku niepowodzenia. Bonus jest wypłacany na konto natychmiastowo, a dodatkowo nie trzeba go stawiać przed zleceniem wypłaty!

Oferta bonusów dostępna na www.Fuksiarz.pl

Sprawdzony bukmacher Betclic

Prawdopodobnie w naszym zestawieniu zawierającym sprawdzone firmy bukmacherskie niektórzy znajdą takie marki, o których nigdy nie słyszeli. Nie wydaje się jednak, aby ktokolwiek mógł tak powiedzieć o marce Betclic – to bez wątpienia dobrze znany buk i to nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Chociaż początkowo działał nielegalnie, obecnie można grać u niego w naszym kraju zgodnie z przepisami.

Na stronie legalnego bukmachera Betclic zagramy na gale FAME MMA i to jedyne takie miejsce w naszym kraju. Oprócz tego można tutaj korzystać z promocji Super Kursy, w której znajdziemy bardzo konkurencyjne warunki typowania zakładów. Jeżeli chodzi o premię na start, od początku działalności marka ta stawia na to samo rozwiazanie i jest to cashback. Obecnie wynosi on 200 PLN i może być przyznany przy porażce w pierwszym kuponie. Obowiązuje tu kod promocyjny „KODBET”.

Do marki Betclic graczy przyciąga bez dwóch zdań również oferta Multi+, dzięki której można zdobywać wygrane większe nawet o 120 procent. Gracze mogą również zbierać znajomych i otrzymywać większe pieniądze na obstawianie, a do tego wszystkiego oferowane są zupełnie darmowe transmisje z ważnych wydarzeń sportowych – czy to piłkarskich, czy też z tenisa, koszykówki bądź hokeja.

Oferta bonusów dostępna na www.Betclic.pl

Sprawdzony bukmacher Forbet

Kolejnym znanym legalnym bukmacherem jest forBET. Na wstępie wyróżnia się na pewno kompletem bonusów na start, dzięki którym można ułatwić sobie obstawianie. Na dzień dobry można w tym miejscu otrzymać:

 • Granie bez podatku przez 30 dni – w praktyce oznacza to wygranie o 14% więcej w tym czasie
 • Zakład bez ryzyka 1000 PLN – pierwszy kupon jest ubezpieczony, więc w razie przegranej następuje zwrot do kwoty 1000 PLN
 • Premia 100% do 2000 PLN – przy drugiej wpłacie do bukmachera gracz otrzymuje wyjątkowe doładowanie przelewu
Bonusy powitalne - sprawdzony bukmacher Forbet
Bonusy powitalne – sprawdzony bukmacher Forbet

Marża pobierana przez forBET to z reguły około 2%, która czasami nie jest pobierana w ramach różnego rodzaju promocji. To jeden z ciekawszych bukmacherów w Polsce, niestety trochę za mało promowany.

W Forbet obstawić możemy praktycznie wszystko, dlatego opinie o Forbet są tak korzystne dla tego bukmachera. gracze zwracają uwagę szczególnie na doskonałą ofertę na piłkę nożna i siatkówkę, którą w Polsce bardzo wielu typerów obstawia.

Oferta bonusów dostępna na www.iforbet.pl

Sprawdzony bukmacher Bwin

Sprawdzone firmy bukmacherskie to tylko legalne marki i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Tym bardziej wiele osób może zaskoczyć tutaj obecność Bwin, który długi czas kojarzony był z szarą strefą. Na szczęście, to już się zmieniło, bo Bwin widnieje na liście firm z licencją Ministerstwa Finansów. Zajął na niej miejsce Totolotka.

Kiedy tylko bukmacher Bwin wystartuje ze swoją polską stroną internetową, będzie można napisać więcej szczegółów na temat bonusu, jaki oferuje oraz dostępnych zakładów i promocji. Każdy, kto jednak szuka marki bukmacherskiej godnej uwagi, na pewno nie powinien już zupełnie skreślać Bwin tylko z powodu tego, że niegdyś był to bukmacher nielegalny. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze fakt, iż z usług tej marki nie można korzystać, wchodząc na jej stronę międzynarodową, która nie jest dostosowana do polskiego prawa.

Wstępne informacje mówią o tym, że na stronie bukmachera Bwin na start będzie można wykorzystać bonus w wysokości 500 PLN i właśnie taka premia została przez nas podana w zestawieniu.

Oferta bonusów dostępna na www.Bwin.pl

Sprawdzony bukmacher Etoto

Nie ma co ukrywać, że wiarygodność zakładów bukmacherskich często jest postrzegana przez pryzmat tego, jak dana marka jest widoczna w mediach społecznościowych, TV itp. Mimo że Etoto nie sponsoruje dużych klubów i nie dokłada pieniędzy do rozgrywek sportowych w naszym kraju, znany jest ze współpracy ze znanymi osobami oraz współtworzenia programów o tematyce sportowej. Nie brakuje również w jej przypadku materiałów marketingowych w telewizji.

Oczywiście, nie tylko ze względu na działania promocyjne powinno się postrzegać Etoto jako sprawdzonego bukmachera. To przede wszystkim portal, w którym można znaleźć solidne kursy, dużo promocji okazjonalnych dla klientów, a także jeden z nielicznych na rynku prezentów od wpłaty w wysokości 200% do 100 PLN.

Sprawdzone firmy bukmacherskie - Etoto z bonusem 200%!
Sprawdzone firmy bukmacherskie – Etoto z bonusem 200%!

U bukmachera Etoto postawimy wirtualne sporty komentowane przez Mateusza Borka. Często na start można w tym miejscu otrzymać tak zwane Mega Kursy, czyli ogromne wygrane za postawienie na konkretnego faworyta hitowego meczu.

Oferta bonusów dostępna na www.Etoto.pl

Sprawdzony bukmacher Betcris

Marka Betcris jest dobrze widoczna, a przede wszystkim świetnie postrzegana przez wielu typerów. Nie działa w Polsce tak długo, jak większość firm z tego zestawienia, ale co by nie mówić – na pewno sprawdzone firmy bukmacherskie to również i BetCris.

Ten legalny bukmacher doskonale wie, na czym zależy obstawiającym mecze. Zagramy tutaj zakłady na popularne sporty, gry karciane jak poker czy blackjack, a do tego mamy możliwość otrzymywania regularnych bonusów – w postaci zwrotu podatku oraz każdego roku na urodziny (20 PLN freebet).

To, co interesuje wiele osób, to bonus powitalny. Jaki jest tu dostępny? W BetCris zgarnąć można do 1400 PLN w pakiecie, na który składają się trzy premie – dwie po 500 i jedna w wysokości 40 PLN.

Oferta bonusów dostępna na www.BetCris.pl

Sprawdzone firmy bukmacherskie a bezpieczeństwo środków

Firmy bukmacherskie to instytucje, które zajmują się przyjmowaniem zakładów na wydarzenia sportowe i inne zdarzenia, takie jak wybory polityczne czy wyniki konkursów muzycznych. W dzisiejszych czasach istnieje wiele marek na rynku, ale tylko te renomowane i godne zaufania to sprawdzone firmy bukmacherskie.

Dla osób, które chcą obstawiać u bukmachera, ważne jest, aby wybrać sprawdzoną firmę, która zapewni bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy. Dobre firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie szeroki wybór sportów i zdarzeń do obstawienia, a także oferują konkurencyjne kursy i bonusy dla nowych użytkowników.

Firmy bukmacherskie muszą przestrzegać surowych przepisów prawa dotyczących gier hazardowych, co oznacza, że muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa finansowego. Powinny posiadać licencję na oferowanie usług bukmacherskich oraz stosować najnowsze technologie zabezpieczające transakcje finansowe, takie jak szyfrowanie SSL.

Sprawdzeni i bezpieczni bukmacherzy w Polsce
Sprawdzeni i bezpieczni bukmacherzy w Polsce

Sprawdzone firmy bukmacherskie wymienione przez nas w zestawieniu to takie, które posiadają dobrą reputację na rynku, mają pozytywne opinie użytkowników i są regularnie kontrolowane przez odpowiednie organy regulacyjne. Ważne jest, aby przed dokonaniem pierwszej wpłaty u bukmachera dokładnie sprawdzić jego reputację, szukać opinii innych użytkowników w Internecie i porównywać oferty różnych firm.

Aspekty bezpieczeństwaSprawdzona firma bukmacherskaBukmacher z negatywnymi opiniami
LicencjaPosiada licencję wydaną przez odpowiednie organy regulacyjneMoże działać nielegalnie i nie posiada licencji lub posiada wątpliwe pochodzenie licencji
Technologie zabezpieczające transakcje finansoweStosuje najnowsze technologie szyfrowania SSL, firewalle i inne zabezpieczeniaBrak lub niski poziom stosowania technologii zabezpieczających transakcje finansowe
ReputacjaPosiada dobrą reputację na rynku, z pozytywnymi opiniami użytkownikówMa negatywne opinie użytkowników, w tym dotyczące niewypłacalności lub opóźnień w wypłatach
Kontrole i regulacjeRegularnie poddawany jest kontrolom i nadzorowi przez odpowiednie organy regulacyjneDziała bez nadzoru i kontroli lub jest pod nadzorem organów regulacyjnych, które nie spełniają odpowiednich standardów
Dostępność pomocy technicznej i obsługi klientaOferuje wsparcie techniczne i obsługę klienta 24/7Brak lub niski poziom wsparcia technicznego i obsługi klienta
Bezpieczeństwo wypłatWypłaty są dokonywane szybko i bezproblemowoWypłaty są opóźnione lub nie dokonuje ich w ogóle

Dlaczego tylko niektórzy bukmacherzy to bezpieczny wybór?

Każdemu zależy na tym, by wpłacone przez niego pieniądze były bezpieczne, ale nie ulega wątpliwości, iż jest to jedno z wielu kryteriów, które muszą spełnić sprawdzone firmy bukmacherskie, aby miały stale utrzymującą się nienaganną opinię wśród typerów.

Co sprawia, że niektórych bukmacherów poleca tak wiele osób? Według znanego forum bukmacherskiego Betonline i przeprowadzonej tam ankiety, wpływ na opinie o bukmacherach ma głównie kilka aspektów. Według graczy polecany z czystym sumieniem bukmacher:

 • posiada licencję wydaną przez odpowiednie organy regulacyjne;
 • stosuje najnowsze technologie zabezpieczające transakcje finansowe, takie jak szyfrowanie SSL, firewalle i inne zabezpieczenia;
 • posiada dobrą reputację na rynku, z pozytywnymi opiniami użytkowników;
 • jest regularnie poddawana kontrolom i nadzorowi przez odpowiednie organy regulacyjne;
 • oferuje wsparcie techniczne i obsługę klienta 24/7;
 • wypłaty są dokonywane szybko i bezproblemowo;
 • oferuje szeroki wybór sportów i zdarzeń do obstawienia oraz konkurencyjne kursy;
 • dostarcza jasne i przejrzyste informacje na temat oferty oraz warunków korzystania z serwisu;

Osobom, które nie są związane na co dzień z bukmacherką, mogłoby się wydawać, że sprawdzone firmy bukmacherskie to przede wszystkim te z wysokim bonusem. Jak widać, myli się ten, według kogo typerzy patrzą tylko na to, ile mogą zyskać na start. Nie to jest dla nich priorytetowe.

Jak jeszcze sprawdzać wiarygodność bukmacherów?

Wiarygodność bukmachera - jak ją sprawdzić?
Wiarygodność bukmachera – jak ją sprawdzić?

Staraliśmy się ułatwić zadanie każdemu, dla kogo ważne jest to, by wiedzieć, jakie są sprawdzone firmy bukmacherskie. Nie będzie też jednak na pewno brakowało osób, które będą chciały „prześwietlać” daną markę we własnym zakresie.

Sprawdzanie wiarygodności bukmacherów to proces, który nie jest łatwy i wymaga uwzględnienia wielu czynników. Bezpieczeństwo wpłaconych środków jest kluczowym elementem, na którym skupiają się użytkownicy, którzy poszukują sprawdzonego bukmachera.

Istnieje wiele metod, które mogą pomóc w ocenie wiarygodności bukmacherów, jednak nie wszystkie są skuteczne i niektóre mogą prowadzić do nieprawidłowych wniosków. Dlatego zawsze warto zdawać się na sprawdzone metody, takie jak odwiedzanie forów dla graczy, które cieszą się uznaniem wśród użytkowników.

Jednym z takich miejsc jest serwis Betonline, który jest jednym z największych i najstarszych forów bukmacherskich na świecie. Zawiera wiele cennych informacji na temat bukmacherów, ich ofert, opinii innych użytkowników oraz aktualnych wydarzeń sportowych. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi od doświadczonych graczy.

Korzystanie z takich forów może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru bukmachera oraz uniknięciu ryzyka oszustwa lub niewypłacalności. Warto jednak pamiętać, że opinie innych użytkowników nie zawsze są obiektywne i należy podejść do nich ze zdrowym rozsądkiem. Ostateczna decyzja powinna być oparta na analizie wielu czynników, takich jak licencja, reputacja, dostępność obsługi klienta, bezpieczeństwo transakcji i wiele innych. O tym wszystkim pisaliśmy w naszym materiale. Wystarczy się z nim dokładnie zapoznać, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Czym są sprawdzone firmy bukmacherskie?

To portale oferujące zakłady online, które zbierają pozytywne opinie wsród graczy.

Jak poznać, czy bukmacher jest godny zaufania

Najważniejsze to sprawdzić jego licencję. Tylko legalni bukmacherzy są godni zaufania.

Jakie są najlepsze sprawdzone firmy bukmacherskie w Polsce?

Do tych ocenianych pozytywnie zalicza się głównie takie marki jak STS, Fortuna, Superbet, Betfan oraz Fuksiarz.

5 / 5. Ocen: 67

Poprzedni artykułCashout w bukmacherskich aplikacjach mobilnych
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE