W chwili obecnej wszystkie firmy bukmacherskie biorą udział w „wyścigu zbrojeń” – nieustannie muszą podnosić jakość usług, aby spełniać potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Wymagania klientów stale rosną, przez co bukmacherzy muszą cały czas podnosić poprzeczkę. Mowa tutaj nie tylko o wydarzeniach na zakłady oraz innych elementach oferty, ale także oferowanych metodach płatności. Na ten moment dla najważniejszych bukmacherów standardem są już portfele elektroniczne czy Blik. Od pewnego czasu bardzo dużą popularnością cieszy się także Revolut. Revolut to wyjątkowy system, który oferuje szereg usług i funkcjonalności, których do tej pory nie oferował żaden bank. Czy jest szansa na to, że Revolut pojawi się w ofercie polskich firm bukmacherskich?

revolut polskie zakłady bukmacherskie
Płatności Revolut u Polskich bukmacherów online?

Revolut u bukmachera – kiedy się pojawi? 

Revolut to wyjątkowy system, który działa począwszy od 2015 roku. Został założony przez dwóch Rosjan. Firma swoje usługi na terenie Unii Europejskiej może świadczyć w sposób nieograniczony począwszy od grudnia 2018 roku. Od tego momentu liczba jej klientów zwiększyła się już do prawie 8 milionów. Czy tak wielka popularność Revoluta sprawi, że ta metoda płatności pojawi się w ofercie polskich legalnych bukmacherów online? Oczywiście, już dzisiaj w Fortunie online można płacić kartą Revolut, Polski bukmacher Betfan również akceptuje płatności przez ten portfel.

Revolut pozwala swoim klientom na korzystanie z wyjątkowo innowacyjnej wielowalutowej karty pre-paid oraz aplikacji, która daje dostęp do usług do tej pory niedostępnych u innych instytucji finansowych. Wśród najistotniejszych funkcjonalności dostępnych w Revolut trzeba przede wszystkim wspomnieć o tanich i niezwykle szybkich przelewach zagranicznych. Liczba akceptowanych walut wynosi prawie 150, wśród nich jest oczywiście polska PLN. Realizowanie przelewów zagranicznych oraz przechowywanie środków umożliwiają aż 24 subkonta. Każdy z użytkowników ma aż 24 subkonta, na których w sposób dowolny może przechowywać wybrane przez siebie waluty. W tym względzie nie ma jakichkolwiek ograniczeń! 

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Karty Revolut można używać w 31 krajach na całym świecie. Chodzi tutaj o kraje takie jak Belgia, Austria, Chorwacja, Polska, Wielka Brytania, Szwecja, Słowenia, Rumunia, Węgry i wiele, wiele innych. Revolut pozwala swoim klientom na realizowanie płatności pomiędzy użytkownikami, ubezpieczenia telefonu oraz ubezpieczenia podróżne a nawet na wygodną obsługę kryptowalut. Revolut w zakładach bukmacherskich może się sprawdzić jak kiedyś Skrill, oferuje on niemal błyskawiczne płatności co dla graczy jest bardzo ważne.

Wszystkie te funkcjonalności są dostępne z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie. Wszystkimi środkami zgromadzonymi na koncie Revolut można dysponować w sposób dowolny. Realizacja przelewów zagranicznych jest niesamowicie wygodna dla wszystkich tych, którzy dużo podróżują. 

Ile kosztuje korzystanie z karty Revolut? 

Ogromnym atutem Revoluta jest fakt, iż korzystanie z tego systemu w wersji podstawowej jest całkowicie bezpłatne. Każdy klient nie płaci nic za założenie konta, obsługę subkont walutowych czy używanie karty. Są oczywiście limity, jednak dla przeciętnego użytkownika nie są one duże. Aktualny stan swoich limitów można sprawdzać w dowolnie przez siebie wybranym momencie w zakładce o nazwie „Profil” w aplikacji mobilnej. 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGdzie oglądać legalnie mecze na żywo?
Następny artykułTotal Casino: zasady działania i oferta kasyna online
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE