Rynek bukmacherski rozrasta się z roku na rok. Klientów zakładów sportowych w Polsce przybywa. Jedni typerzy chcą grać w punktach stacjonarnych, a inni wolą zawierać zakłady przez sieć internet. Co zrobić najpierw, żeby grać online?

rejestracja efortuna
Rejestracja w Fortunie to najlepsze wyjście dla gracza?

Fortuna to najlepszy w Polsce bukmacher?

Polskie prawo dopuszcza jedynie grę u legalnie zarejestrowanych bukmacherów. W przypadku jednego z największych graczy na rynku polskim bukmacherze Fortuna klient może na dwa sposoby zarejestrować się i grać online.

Pierwszy sposób to rejestracja w jednym z wielu punktów stacjonarnych. Przyszły gracz musi posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Ważne jest przy tym, by posiadać ważny dokument tożsamości oraz mieć przy sobie numer rachunku bankowego, który niezbędny jest do założenia konta. Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego obsługa punktu zweryfikuje i zarejestruje gracza. Po poprawnej rejestracji klient może rozpocząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Drugi sposób jest to rejestracja na stronie www.eFortuna.pl. Strona ta jest dedykowaną stroną bukmachera i umożliwia zawieranie zakładów przez sieć internet. W tym przypadku bukmacher daje możliwość założenia na próbę konta tymczasowego. Różni się ono tym od konta pełnego, że klient nie musi podawać numeru pesel oraz numeru konta bankowego. Jednak ta opcja ma ograniczenia. Gracz maksymalny depozyt może zrobić na poziomie 5000 tyś zł, jego wygrana na jednym kuponie nie może być wyższa niż 2279,99 zł. Konto jest ważne 28 dni, co oznacza, że po tym terminie ulega zawieszeniu, ale dzięki niemu bukmacher daje możliwość wypróbowania gry bez pełnej rejestracji, co daje pewny poziom komfortu, ponieważ klientowi nie musi przypaść do gustu gra u tego bukmachera.

fuksiarz polski bukmacher
Polska firma bukmacherska Fuksiarz – bonus bez obrotu!

Gdyby jednak klient polubił grę w Fortunie, może zarejestrować konto pełne. Podlega on wówczas weryfikacji. Polega ona na tym, że gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny i podać te dane, które nie były wymagane do konta tymczasowego. Dodatkowo musi potwierdzić swoją tożsamość. Bukmacher eFortuna daje w tym przypadku możliwość potwierdzenia na dwa sposoby. Jednym z nich jest wysłanie skanu dokumentu tożsamości w celu weryfikacji pełnoletności. Drugi sposób to weryfikacja tożsamości przez system mojeID. Polega to na bezpiecznym logowaniu do sytemu bankowego gracza. Fortuna na swojej stronie konkretnie określa klienci, jakich banków mogą z tego systemu skorzystać. Pozostała reszta graczy musi zrobić skan dokumentu tożsamości w celu pełnej rejestracji.

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykuł Zakłady bukmacherskie – Kto ma największe szanse na wygraną Mundialu 2022?
Następny artykułWitamy LegalBukmacher w naszej polskiej rodzinie sportowej
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE