Analizujesz ten właśnie temat? Nie da się ukryć, że Mistrzostwa Europy 2020 zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Do rozpoczęcia tej imprezy pozostało już zaledwie… kilka dni. Już teraz można skorzystać z rozmaitych promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie. Im zaś bliżej turnieju, tym tych ofert będzie jeszcze więcej. Czym kierować się, by wybrać najlepsze możliwe bonusy od legalnych bukmacherów online w Polsce?

promocje bukmacherów na euro 2020

Promocje na Euro 2020 – Bukmacher musi być przede wszystkim legalny…

Obecnie opcji na tej właśnie płaszczyźnie nie brakuje. To jednak nie oznacza, że możesz zdecydować się na firmy bukmacherskie tak naprawdę bez żadnego większego przemyślenia tej sprawy. W głównej mierze powinno Ci zależeć na tym, by te podmioty były po prostu legalne. Na szczęście takich właśnie firm bukmacherskich jest obecnie całkiem dużo. Ta liczba zwiększa się zaś rok po roku kalendarzowym. Ustawa Hazardowa z 2017 roku dokładnie informuje o tym, kto może oferować zakłady wzajemne w Polsce. Są to wyłącznie podmioty posiadające odpowiednie dokumenty; zaakceptowane oraz zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Warto wiedzieć, że takie papiery są wystawiane na okres sześciu lat. Potem zaś trzeba po raz kolejny ubiegać się o licencję.

Jak szybko sprawdzić, czy dna firma hazardowa jest istotnie legalna? W tej materii Klienci mają ogólnie kilka możliwości. Nic tak naprawdę nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na zweryfikowanie rejestru domen zakazanych. Możesz także sprawdzać rankingi najlepszych firm bukmacherskich, które stale publikujemy na naszej stronie – my publikujemy informacje wyłącznie o zakładach bukmacherskich, które posiadają zezwolenie na działalność w naszym kraju. Legalne firmy bukmacherskie często chwalą się na swoich stronach internetowych, że posiadają odpowiednią licencję i zezwolenie.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego warto wybierać takie podmioty? Dzięki temu będziesz mógł bez żadnego problemu inwestować pieniądze i je oczywiście pomnażać. Nie ma problemu, by realizować transakcje korzystając z rozmaitych metod. Chodzi nam nawet o Twoje konto bankowe itp. Jeśli zaś wygrasz sporo pieniędzy, to będziesz mógł je bez żadnego problemy wydawać. Będzie to legalna gotówka, dlatego nie miej obaw, że ktoś się do Ciebie z tego powodu przyczepi.

Dokładnie sprawdzaj warunki promocji na Euro 2020

Co jeszcze jest kluczowe jeśli zdecydujemy się na jakieś ciekawe bonusy na Euro 2020? Na pewno to, by skrupulatnie sprawdzać warunki danej promocji oferowanej z okazji Mistrzostw Europy 2020. Nie da się ukryć, że tych ofert już teraz jest sporo. A przecież niedługo… będzie ich jeszcze więcej. Gracze muszą zatem dobrze zastanowić się, co będzie dla nich optymalnym rozwiązaniem. Często suche liczby nie do końca odzwierciedlają tego, czy dana promocja jest rzeczywiście warta uwagi. Musisz zatem dokładnie zapoznać się z warunkami danej promocji. Przede wszystkim pod kątem tego, jakie są warunki odnoszące się do uwalniania środków bonusowych. Musisz bowiem zdawać sobie sprawę, że bukmacherzy online nie dają nic za darmo. Oczywiście, z takich promocji naprawdę warto korzystać. Wszak to szansa na szybki zastrzyk gotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Druga strona tego medalu jest taka, że praktycznie zawsze są pewne warunki. Dopiero zaś po ich spełnieniu gotówka w 100% należy do danego gracza. Trzeba zatem zapoznać się z tym, jakie kupony wliczają się do obrotu. Co jeszcze jest ważne? Minimalna liczba zdarzeń i minimalny łączny kurs. Im mniej obostrzeń na tej płaszczyźnie, tym lepiej. Jeśli bowiem wymagany kurs będzie stosunkowo wysoki, to jest większe prawdopodobieństwo, że przegrasz pieniądze…

Uwalnianie środków bonusowych – o czym pamiętać?

Wiesz już, jakie są warunki dotyczące danej promocji? Musisz teraz zaplanować sobie, jak wykonać to zadanie. Ma to zaś szczególne znaczenie, gdy występuje „deadline”. Wówczas w tym okresie powinny być podjęte określone działania. Inaczej środki bonusowe przepadną. Pamiętaj, by nie zostawiać wszystkiego tak naprawdę na ostatni moment. Zawsze może wydarzyć się coś niespodziewanego (pilny wyjazd, brak prądu, awaria internetu itp.). A wtedy narobisz sobie tylko niepotrzebnych kłopotów… Szkoda zaś przez to tracić pieniądze, prawda?

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jeśli masz taką możliwość, to decyduj się na bonusy, które nie wymagają takiego właśnie pośpiechu. Jeśli jednak dana promocja Ci się wyjątkowo podoba, to warto mieć wszystko dokładnie zorganizowane. Co jakiś czas dobrze byłoby sprawdzać postępy pod kątem obrotu bonusem. Tak, by mieć pewność, że wszystko prawidłowo się nalicza. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto skontaktować się zaś z Działem Obsługi Klienta.

Dlaczego warto posiadać konta u wielu bukmacherów?

Mistrzostwa Europy 2020 to impreza wyjątkowa. Fani futbolu tak naprawdę już się jej nie mogą doczekać. Z tej okazji można zgarnąć naprawdę sporo bonusów. Uważamy, że warto tę kwestię wykorzystać. Dobrze byłoby zatem założyć konto u kilku najlepszych buków jak STS czy Forbet. Dzięki temu zgarniesz nie tylko bonus powitalny, ale także szereg innych promocji przygotowanych z okazji Euro 2020. Pamiętaj jednak o tym, by wszystko dokładnie przemyśleć. Zastanów się, jak dużo będziesz miał czasu, by zajmować się sprawami dotyczącymi bukmacherki. Na tej podstawie będzie Ci łatwiej podjąć finalne decyzje. Na pewno jednak należy poważnie zastanowić się nad tym tematem, bo to okazja na zgarnięcie w krótkim czasie wielu atrakcyjnych ofert.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?
Następny artykułDlaczego kursy bukmacherskie ulegają zmianie?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE