W sieci pojawia się coraz więcej ofert dotyczących płatnych typów bukmacherskich. Czy warto zawracać sobie nimi głowę? Kiedy będzie to ciekawe rozwiązanie? Czy płatne typy z Facebooka za każdym razem wchodzą? A może jest pod tym względem zdecydowanie gorzej? W dzisiejszym poradniku zajmiemy się szczegółowo właśnie tym tematem.

Płatne typy bukmacherskie
Płatne typy bukmacherskie – czy warto kupować?

Czy płatne typy bukmacherskie to gwarancja sukcesu?

Mylą się osoby, które twierdzą, że płatne typy to gwarancja tego, że zawsze będziemy wygrywać. Nie ma bowiem graczy, którzy zawsze trafiają. Nawet, jeśli chodzi o zawodowców. Są to osoby utrzymujące się głównie z obstawiania wydarzeń sportowych i nie tylko. Niektórzy typerzy z tej grupy dorabiają sobie do pensji właśnie sprzedając typy. Granie takich wskazań daje na pewno większe szanse na końcowy triumf. Nawet jednak najwięksi gracze na rynku mają swoje chwile słabości. Nie można o tym aspekcie zatem zapominać. Trzeba odpowiednio się nastawić przed rozpoczęciem współpracy z zawodowymi typerami. Na takich zakładach ogólnie rzeczywiście można zarabiać. Nikt nie da Ci jednak gwarancji, że tak właśnie będzie.

Dlatego tak ważne jest to, by bardzo dokładnie, skrupulatnie zapoznać się z umiejętnościami danego typera. Musisz pieczołowicie wyselekcjonować gracza, z którym chcesz na dłuższą metę współpracować. Czym jeszcze charakteryzuje się taka właśnie kooperacja? Pamiętaj, że czekają Cię podwójne wydatki. Jedna część musi pójść na wynagrodzenie takiego typera. Druga zaś na wyselekcjonowane przez niego typy. Jeśli nie wybierzesz dobrego typera, to możesz być zatem stratny podwójnie. Weź to pod uwagę. Trzeba naprawdę porządnie zastanowić się przed wykupieniem abonamentu. Jeśli uważasz, że to rzeczywiście dobry wybór, to i tak nie oczekuj, że każde wskazanie będzie słuszne.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czy są sytuacje, kiedy można domagać się zaś reklamacji? Teoretycznie tak. Jeśli wykupisz abonament z odpowiedniego serwisu, to Twoje interesy będą właściwie chronione. Musisz jednak wykazać, że typer nie wywiązał się z umowy i w sposób rażący zaniedbywał swoje obowiązki (np. po kilku przegranych w ogóle nie podawał już żadnych typów itp.). Samo to, że wskazania nie były trafne nie upoważnia Cię do otrzymania jakiegokolwiek zwrotu. Ewentualnie możesz liczyć na to, że np. przy zakupie kolejnego abonamentu otrzymasz pewną zniżkę, chociaż to już zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli konkretnego typera.

Kiedy postawić na typy bukmacherskie od innych?

W niektórych sytuacjach naprawdę warto rozważyć granie płatnych typów. Kiedy tak się dzieje? Masz świadomość, że zakłady bukmacherskie to dobry sposób, by pomnażać własne oszczędności? Wielu uważa, że obecnie to jedna z najlepszych metod. Nie posiadasz jednak odpowiednio dużo czasu, by starannie analizować obstawiane wydarzenia? A może brakuje Ci kwalifikacji? W obu tych przypadkach warto zastanowić się nad płatnymi typami. Oczywiście, można poszukać w sieci darmowych odpowiedników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami ciężko jest jednak zweryfikować jakość konkretnego typera. A jak płacisz, to masz zdecydowanie więcej możliwości. Przynajmniej pod kątem weryfikacji historii, yieldu itp. Jeśli zatem sam nie masz odpowiednich kwalifikacji albo czasu, to możesz postawić na płatnych typerów. Musisz jednak liczyć się z tym, że zawsze jest pewne ryzyko, na które legalni bukmacherzy tylko czyhają. Nikt bowiem nie zagwarantuje Ci, że np. nie stracisz dużej części oszczędności.

Jakich typerów wybierać?

Przede wszystkim musisz zdecydować się na odpowiednie strony internetowe, gdzie nie brakuje ofert od naprawdę rzetelnych graczy. Na szczęście obecnie takich portali jest dość sporo. Korzystając z tych stron masz pewność, że będziesz współpracować z rzetelnymi typerami. Na co szczególnie zwracać zaś swoją uwagę w czasie poszukiwań? Liczy się bez wątpienia staż na rynku. O wiele lepszym wyborem jest typer z kilkuletnim doświadczeniem od takiego, który dopiero niedawno rozpoczął przygodę z hazardem.

betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Najlepiej, by gracz typował sport, o którym masz chociaż jakiekolwiek pojęcie. Dzięki temu będziesz w stanie zweryfikować, czy podawane w analizach argumenty są słuszne i logiczne. Jeśli np. wybierzesz fachowca od baseballu, a sam nie znasz się na tym sporcie, to jego analizy i wskazania będą dla Ciebie czarną magią. Oczywiście, musisz zwracać uwagę na yield. Najlepiej, by był on dwucyfrowy lub zbliżony do tej właśnie wartości.

Jak długo współpracować z typerami?

W tym temacie znowu trzeba wspomnieć o tym, że nie ma pewności, iż płatne typy bukmacherskie na pewno będą za każdym razem przynosiły Ci zyski. Musisz być tego świadomy. Są natomiast osoby, które oczekują wielkich wygranych tak naprawdę od samego początku. W bukmacherce liczy się zaś to, by czerpać zyski w dłuższej perspektywie czasu. Nie oczekuj zatem, że w przeciągu np. jednego miesiąca wygrasz na tyle dużo, że będziesz mógł zmienić swoje życie o 180 stopni.

Jeśli starannie wybierzesz typera, to daj mu czas. Bądź cierpliwy. Najlepiej współpracować minimum jeden rok z danym graczem. Dobry typer – w takim okresie – powinien wyjść na plus (szczególnie jeśli w poprzednich latach tak się właśnie działo). Potem zdecydujesz, czy wyniki finansowe Cię satysfakcjonują, czy chcesz mimo wszystko spróbować jednak czegoś innego.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułWpłacanie pieniędzy u bukmacherów – poradnik krok po kroku
Następny artykułPolski bukmacher Forbet – opinie, bonusy, kod promocyjny
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE