Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportu w Polsce – co do tego nie można mieć jakichkolwiek wątpliwości. Stanowi wybór nie tylko kibiców, ale i typerów – na jej obstawianie decyduje się zresztą coraz więcej osób upatrujących w tym czy to zwiększenia emocji towarzyszących im w czasie oglądania każdego kolejnego spotkania, czy też po prostu zarobku. Niezależnie od tego, do której z tych grup przynależymy, podstawową rzeczą będzie dla nas wybór właściwego bukmachera. Czym się przy tym kierować i jak znaleźć tego, u którego maksymalnie wykorzystamy własny budżet i zyskamy najwięcej? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

bukmacher do piłki nożnej
Jaki bukmacher najlepszy do obstawiania piłki nożnej?

Wybór bukmachera do typowania piłki nożnej – praktyczne porady

Na polskim rynku legalnie działa kilkunastu operatorów bukmacherskich jak STS czy Betfan i każdy z nich bazuje swoją ofertę na piłce nożnej, która przez wszystkich uważana jest za sport narodowy i która – nie ukrywajmy – napędza branżę bukmacherską. Tym trudniej jest wybrać takiego operatora, który spełni nasze oczekiwania, ale też po prostu pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie budżetu, jakim dysponujemy. Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki związane z tymże wyborem:

  1. Nie poprzestawajmy na pierwszym bukmacherze  – nawet jeśli bukmacher, na którego stronę trafimy będzie ciekawy, zawsze porównujmy jego ofertę z ofertami innych operatorów. Tylko wtedy wyrobimy sobie wiedzę, która pozwoli nam podjąć najbardziej sensowną decyzję.
  2. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – to one są najważniejsze biorąc pod uwagę to, ile jesteśmy w stanie zarobić na konkretnym spotkaniu.
  3. Nie patrzmy na ogólną, a bardziej konkretną ofertę – jeśli zamierzamy obstawiać wyłącznie jedną ligę (dajmy na to, 1. Ligę Polską) nie patrzmy na to, czy bukmacher oferuje dostęp do żużla, hokeja czy koszykówki. Skupmy się wyłącznie na tej lidze piłki nożnej i na ofercie właśnie na nią – ogólna oferta powinna zejść na bok.
  4. Patrzmy na interfejs – choć szata graficzna nie dla każdego jest ważna, często jest odzwierciedleniem profesjonalizmu, ale i czymś, co poprawia komfort obstawiania – zwłaszcza w modelu na żywo.
  5. Format obstawiania też ma znaczenie – jeżeli preferujemy obstawianie na żywo pamiętajmy, że nie wszystkie mecze są dostępne w tym formacie – zwłaszcza w przypadku lig niższych rangą. Wybierzmy bukmachera najlepiej pokrywającego naszą ligę, również w tym formacie (obstawianie prematch jest dostępne w każdym przypadku).

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher, a może bukmacherzy? Czy warto mieć konta u kilku z nich?

Bardzo popularną praktyką jest w dzisiejszych czasach zakładanie konta u co najmniej kilku bukmacherów. Ma to wiele sensu, gdyż pozwala nam to zawsze mieć wybór co do oferty na konkretne spotkanie, które chcemy obstawić (zawsze możemy wybrać tego buka, który oferuje najwyższe kursy właśnie na nie). Legalni bukmacherzy w Polsce mają tę zaletę, że są całkowicie bezpieczni i można mieć konta u wielu z nich. Pozwala też lepiej zarządzać budżetem, dając nam dostęp do nie jednego, a kilku bonusów powitalnych (ale i okazjonalnych akcji promocyjnych dla stałych użytkowników). Jest też rozwiązaniem w pełni legalnym i mimo, że wymaga sporo trudu (konto musimy potwierdzać u każdego podmiotu bukmacherskiego z osobna, zwykle skanem dowodu osobistego), jest w stanie przynieść nam wiele korzyści – zwłaszcza w długofalowej perspektywie.

Przegląd bukmacherów z najatrakcyjniejszą ofertą na piłkę nożną

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, piłka nożna stanowi centralny element oferty wszystkich z kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy świadczą swoje legalne usługi na terenie Polski. Znacznie utrudnia to wybór konkretnego (lub kilku), któremu powierzymy nasze pieniądze, a który sprawi, że wykorzystamy je do maksimum. Poniższe propozycje przedstawiają tych, którzy wyróżniają się na każdym polu – zarówno pod względem oferty głównej, jak i tej promocyjnej oraz ogólnego podejścia do ich użytkowników.

betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

STS – oferta na piłkę nożną

STS wychodzi do typerów z bardzo solidną ofertą na piłkę nożną, obejmującą zasięgiem niemal wszystkie spotkania w obrębie najpopularniejszych lig świata. Buk doskonale sprawdza się przy typowaniu meczów reprezentacyjnych – zwłaszcza tych z udziałem kadry Polski, której jest sponsorem. Poza tym wszystkim STS proponuje solidną ofertę bonusową dostępna na stronie www.sts.pl.

Fortuna – oferta na piłkę nożną

Fortuna to doświadczony i bardzo rozpoznawalny bukmacher, który słynie z dobrego pokrycia nie tylko wyższych i popularniejszych lig piłki nożnej, ale i tych niższych, nieco mniej popularnych. Doskonałym dowodem na to jest świetna oferta na 1. Ligę Polską, której buk jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. Fortuna online daje też dostęp do bardzo konkurencyjnego bonusu powitalnego (a właściwie to trzech), ale też do unikalnego programu lojalnościowego dla każdego użytkownika.

Betclic – oferta na piłkę nożną

Betclic wyróżnia się na tle innych swoim przejrzystym interfejsem. Piłkę nożną w całości obejmuje zasięgiem swojej oferty, proponując niejednokrotnie mocno konkurencyjne kursy na wiele topowych spotkań (zwłaszcza w swojej ofercie specjalnej, tak zwanym Boost). Poza tym wszystkim daje ciekawy i unikalny bonus powitalny, zwracający nawet 500 złotych przy przegranej na pierwszym kuponie po rejestracji.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNa czym polega system bukmacherski cover?
Następny artykułFreebety legalnych bukmacherów w Polsce
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE