Eksperci związani ze światem hazardu wciąż myślą nad systemami, które pomogą im w wygrywaniu większej ilości gotówki… Oczywiście, nie ma jednego modelu gry, który zagwarantuje 100% trafnych. Warto jednak korzystać z opcji, które są sprawdzone i dokładnie przetestowane. Dzisiaj napiszemy nieco więcej o opcji cover. Na czym polega ona w praktyce? Dlaczego, pod kątem tego systemu, warto mieć minimum kilka kont (u różnych buków online)? Jakie są najważniejsze zalety tej konkretnej metody?

system bukmacherski cover
Co to jest system bukmacherski cover?

Jak działa system bukmacherski cover?

Zawodowi typerzy, którzy stosują system bukmacherski cover grają dość bezpiecznie. Czy jednak ryzyko jest w tej branży opłacalne? Warto się nad tym zastanowić. Ludzie rejestrują się w firmach bukmacherskich jak STS czy Fortuna nie tylko dla emocji, lecz przede wszystkim, by wygrywać pieniądze. Jest to zaś możliwe, aczkolwiek trzeba przyjąć odpowiednią strategię. Wiele osób, które systematycznie czerpią zyski z tej specjalizacji wybiera właśnie tę opcję. Chcą bowiem zminimalizować ryzyko utraty kapitału. W przypadku cover chodzi o to, aby zagrać za 1 i x – pod kątem meczu np. piłki nożnej. Ważne jest, aby odpowiednio wyliczyć stawki.

Często gracze stawiają tak, by w przypadku wygranej głównego faworyta uzyskać kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent zwrotu z inwestycji. Jeśli zaś padnie mniej oczekiwany remis, to nastąpi zwrot stawki. Oczywiście, przegrana faworyta jest najbardziej czarnym scenariuszem w tym przypadku. Oznacza bowiem, że tracimy kapitał. Dlatego ważne jest, by dokładnie przeanalizować daną potyczkę. Warto wybrać taką ekipę, która powinna wygrać, a jeśli będzie miała słabszy dzień, to – w najgorszym przypadku – zremisuje. Istotne jest też to, by skorzystać z kalkulatora lub programu Excel. Po to, by dokładnie wyliczyć stawki na 1 oraz na x. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto posiadać konto u kilku bukmacherów

System cover to ciekawy model gry. To metoda dość skuteczna i jednocześnie zazwyczaj bezpieczna. Aby jednak grać tym systemem, trzeba posiadać konta u kilku buków. Na pewno wielu czytelników słusznie zauważyło, że cover to podobna opcja, co 1x lub DNB. Tutaj jednak chodzi o to, aby znaleźć najlepsze kursy na wygraną gospodarzy i na podział oczek (na rynku). Dzięki temu, w przypadku wygranej faworyta, można uzyskać sumarycznie więcej gotówki. Typerzy zakładają bowiem, że jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. W związku z tym, aby zoptymalizować ewentualne wygrane, trzeba mieć konta u kilku bukmacherów internetowych. Którzy Polscy bukmacherzy będą najlepsi?

Przede wszystkim tacy, którzy są całkowicie legalni w naszym kraju. Betfan, STS, Betclic i wiele innych posiadają zezwolenie Ministra Finansów. Obecnie swobodnie można uzyskać dostęp do wielu firm, które spełniają kryteria zawarte w ramach Ustawy Hazardowej. Dodatkowo warto decydować się na buki online o sporym doświadczeniu, mające pozytywne opinie ze strony użytkowników… O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Naszym zdaniem warto – przed dokonaniem ostatecznego wyboru – skorzystać z porównywarki kursów bukmacherskich. Po to, aby mieć wiedzę, które zakłady bukmacherskie są pod tym względem najlepsze. Dzięki temu łatwiej będzie więcej wygrywać grając systemem cover. 

sts kod promocyjny na poker
Legalny STS poker online z kodem promocyjnym na bonus

Najważniejsze zalety systemu cover

Ten wariant ma swoich wiernych zwolenników. To sposób, by np. zminimalizować ryzyko przegranej. Preferujesz defensywny styl gry? Chcesz wygrywać, aczkolwiek wolisz to robić małymi kroczkami? Są osoby, które nie stosują półśrodków. Od razu grają na gospodarzy czy gości. Z jednej strony można liczyć na większe wygrane. Z drugiej jest też większa szansa na stratę kapitału. Jeśli natomiast wyselekcjonujesz odpowiednie mecze i ustalisz stawki, to masz spore szanse na duży zwrot z inwestycji – wynoszący nawet kilkadziesiąt procent.

Grając systemem bukmacherskim cover lepiej wybierać opcje 1 i x niż 2 i x. Statystyki bowiem pokazują, że gospodarze zazwyczaj lepiej sobie radzą niż goście. Pamiętaj też o zachowaniu odpowiedniej płynności. Jeśli uda Ci się znaleźć odpowiedni mecz, musisz mieć wystarczającą ilość pieniędzy na minimum dwóch kontach. Dobrze jest zatem regularnie sprawdzać stany kont. Zadbaj o to, aby były na nich takie kwoty, którymi najczęściej operujesz.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułObstawianie League of Legends u polskich bukmacherów
Następny artykułPiłka nożna – jak wybrać bukmachera idealnego do jej obstawiania?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE