Jednym z głównych aspektów, podczas wybierania swojego bukmachera są niewątpliwie bonusy i promocje. Potencjalni gracze szukają firmy, która zarówno na start, jak i w późniejszym czasie będzie przyznawała typerom podwyższone kursy, czy nagradzała za aktywność. Tak naprawdę trudno jest nowym graczom wybrać tą jedną ofertę spośród blisko 20. dostępnych na rynku. Z tego względu postanowiliśmy wziąć na warsztat to, jakie bonusy oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce. Wskażemy także, na co zwrócić uwagę podczas przeglądania zakładki z bonusami.

najlepsze bonusy polskich bukmacherów
Jakie bonusy oferują popularni bukmacherzy internetowi w Polsce?

Jak odebrać darmowy bonus od bukmachera?

Warto jest zwrócić także uwagę, w jaki sposób można oferowane bonusy odbierać. W przypadku bonusów dla nowych typerów, które przyznawane są podczas samej rejestracji, to niemal w każdym przypadku należy zaznaczyć tylko odpowiednią rubrykę „chcę odebrać bonus”. W niektórych przypadkach, jak chociażby w LVBET należy napisać maila do bukmachera z chęcią otrzymania bonusu.

Jeśli chodzi o promocje dla stałych graczy, to sprawdzone firmy bukmacherskie chętnie takie oferują, wtedy najczęściej należy wejść w opis bonusu i kliknąć przycisk „dołącz”. Następnie pozostaje przyjrzeć się tylko regulaminom promocji – warunkom dotyczącym obrotu i wymogom kursowym. Im mniejsza wielokrotność obrotu stawką, tym o wiele łatwiej będzie otrzymane środki wypłacić.

Rodzaje bonusów powitalnych

Firmy bukmacherskie kuszą nowych graczy ciekawymi bonusami na start. Tak naprawdę większość z nich jest dokładnie taka sama na całym rynku. Tym, co wyróżnia poszczególnych bukmacherów są różne kwoty, a także warunki ich wypłaty. Zatem jakie bonusy oferują bukmacherzy?

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu

Pierwszy z nich, to bonus bez depozytu, czyli po prostu freebet. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych rodzajów bonusów, ponieważ po jego otrzymaniu mamy darmowe środki na grę. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty. Jeśli uda się freebety odblokować i przelać na konto depozytowe, to gracze mogą być na plusie bez poświęconych jakichkolwiek funduszy.

Na ten moment jednak możemy policzyć na palcach jednej ręki bukmacherów, którzy oferują tego typu bonus na start. Wśród nich znajdziemy: STS, Fortunę, LV BET, a także Totalbet i Betfan.

Cashback

Zakład bez ryzyka, to kolejny z podstawowych bonusów powitalnych. O co w nim dokładnie chodzi? Bukmacher daje typerom możliwość pomyłki – w przypadku, gdy kupon zostanie źle wytypowany, to bukmacher zwróci graczom włożoną sumę pieniędzy. Najczęściej zwracane są środki na konto bonusowe, jednak zdarzają się firmy (jak chociażby Betfan), które decydują się na oddanie środków do depozytu. Oznacza to, że od razu będziemy mogli te środki wypłacić. Niewątpliwie takie ubezpieczenie pierwszych kuponów pozwala na zapoznanie się z obstawianiem, a także na ewentualne większe ryzyko. Należy jeszcze dodać, że w przypadku wygranej takiego kuponu, środki normalnie zostaną wypłacone na konto depozytowe gracza lub Revolut czy konto bankowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bonus od pierwszej wpłaty

Najpopularniejszym bonusem startowym, jest ten od pierwszego depozytu. Bukmacherzy rozdają 100% od premierowej wpłaty na konto depozytowe. W zależności od firmy kwoty są tutaj bardzo różne. W STS gracze mogą liczyć na maksymalnie 1200 złotych, w LVBET nawet na 3000, a w Totalbet do 5000 złotych. Tego typu bonus dostępny jest niemal wszędzie. Oczywiście to, co jest najważniejsze w tego typu bonusie to przyjrzenie się warunkom dotyczącym obrotu środków. Czasami warto wybrać bukmachera z niższą kwotą, ale łatwiejszymi wymogami dotyczącymi wypłaty.

Bonusy i promocje w stałej ofercie

Nie możemy zapomnieć również o typerach, którzy lojalnie obstawiają w jednej firmie. Dla nich bukmacherzy także przygotowują specjalne bonusy i promocje. Do najpopularniejszych z nich zaliczamy:

Gra bez podatku

Za dobrą promocję na pewno musimy uznać grę bez podatku, czyli popularne happy hours. Bukmacherzy bez podatku dają możliwość obstawiania zakładów ze współczynnikiem 1.00, zamiast 0.88. Kwotę, którą należy odprowadzić do Skarbu Państwa pokrywa wtedy bukmacher. Dzięki temu ewentualne wygrane są oczywiście wyższe. Większość z firm daje możliwość grania bez podatku w określonych godzinach lub z minimalną liczbą spotkań na kuponie z określonymi kursami minimalnymi.

betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Podwyższone kursy

Coraz częściej bukmacherzy decydują się również na podwyższanie kursów na najważniejsze lub najciekawsze pojedynki danego dnia. Zwykle jest to jeden lub dwa takie mecze w ciągu doby, ale kursy idą mocno w górę. Chociażby eWinner daje najszybszym stu graczom kurs 10 na spotkania tak zwanych „pewniaków” z kursami 1.20-1.30. W Betclicu typerzy mają gwarancję najwyższego kursu na dane zdarzenia na całym rynku. Tak naprawdę jest w czym wybierać, a stali gracze na takie promocje czekają.

Bonusy na zakłady akumulowane

Ostatnim i dość popularnym rozwiązaniem są promocje na zakłady AKO, czyli kupony z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie. Bukmacherzy dają dodatkowy procent do ewentualnej wygranej przy obstawieniu od kilku do kilkunastu spotkań. Zwykle zaczyna się od pięciu zdarzeń w górę. Ile procent można otrzymać „w gratisie”? Liczba ta oscyluje w granicach od +5%, do nawet +66%. Jednak żeby skorzystać z najwyższej promocji należy postawić ponad 15 spotkań na kuponie, a jak wiadomo, takie taśmy wchodzą niezwykle rzadko.

5 / 5. Ocen: 22

Poprzedni artykułOpinie graczy na temat firm bukmacherskich – kto jest na topie?
Następny artykułPotwierdzenie tożsamości u bukmachera, czyli proces weryfikacyjny konta
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE