Tenis stołowy to dyscyplina sportu, z którą zdecydowana większość osób jest już zapoznana. Któż z nas bowiem nie posiadał za dziecka własnej paletki i nie zdobywał stołów w szkolnej świetlicy, albo też w domowych warunkach? Ta rozpoznawalność sprawiła, że dość dużym zainteresowaniem cieszy się bardziej profesjonalny świat tenisa stołowego, co z kolei przekłada się na jego popularność w obrębie serwisów bukmacherskich. Jeżeli i my chcemy go typować, powinniśmy zdać sobie sprawę z jego specyfiki i właściwie się do niej dostosować – jeżeli oczywiście chcemy być skuteczni. Jak zatem podejść do tego, by typować z sukcesami? Jacy są najlepsi bukmacherzy do realizacji własnych typów? To rzeczy, o których opowiemy w naszym krótkim poradniku.

jak obstawiać tenis stołowy
Jak u bukmacherów obstawiać tenis stołowy?

5 wskazówek do skutecznego typowania tenisa stołowego

Tenis stołowy wydaje się być czymś, w obrębie czego zakłady bukmacherskie można składać bez większego przemyślenia. Jak bowiem wiele osób mówi, „i tak jest on nieprzewidywalny”. Jest to bardzo błędne stwierdzenie, a skuteczne i przynoszące wymierne efekty obstawianie wymaga od nas właściwego podejścia i przygotowania. Poniżej przedstawiamy pięć wskazówek, które pomogą nam w tym, żeby obstawiać z głową i cieszyć się z pozytywnych tego rezultatów.

  1. Poznajmy zasady tenisa stołowego – zanim w ogóle zainteresują nas zakłady bukmacherskie na tenis stołowy, powinniśmy w doskonały sposób opanować turniejowe zasady, które nim rządzą, a które bardzo często odbiegają od tych przyjętych i praktykowanych przez nas za dziecka. Ich znajomość pozwoli nam rozsądnie śledzić każde ze spotkań, ale i jest bazą do analiz i wyciągania wszelkiego rodzaju statystyk.
  2. Wybierzmy turniej, który chcemy obstawiać – w obrębie tenisa stołowego rozgrywa się cała masa różnych turniejów – warto więc skupić się wyłącznie na jednym z nich i to w nim wyrobić sobie perfekcję. Oczywiście wraz z nabywaniem doświadczenia można zacząć typować kolejne – swoje pierwsze typy bukmacherskie realizujmy jednak na węższym polu.
  3. Spójrzmy na formę zawodników – forma to jedna z najważniejszych rzeczy w tak dynamicznym sporcie, jakim jest tenis stołowy. Spotkania są w stanie rozgrywać się tu błyskawicznie przy wielkiej przewadze jednego zawodnika nad drugim. Dlatego też nie bagatelizujmy jej, zawsze analizując ostatnie mecze danego zawodnika.
  4. Zacznijmy od typowania „na sucho” – nic nie zmusza nas do tego, by od razu grać o dużą stawkę. Rozpocznijmy od małych, albo też od… żadnych! Nasze typy bukmacherskie możemy zapisywać na kartce papieru i weryfikować, czy rzeczywiście się sprawdziły. Pozwoli nam to nabyć doświadczenie, które następnie przekształcimy w sprawdzone i sukcesywne rzeczywiste zakłady bukmacherskie.
  5. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – jako że typy bukmacherskie na tenis stołowy bardzo ciężko jest pozyskać, ich rolę mogą i powinny przejąć kursy bukmacherskie. Te sugerują, jak duże szanse dają legalni bukmacherzy danemu zawodnikowi (lub opcji bukmacherskiej, która owym kursem jest opatrzona). Podchodźmy do tego rozważnie, konfrontując to z naszymi typami – nigdy jednak tego nie ignorujmy.

Najlepsi bukmacherzy z ofertą na tenis stołowy

Na polskim rynku legalnie działa kilkunastu różnych bukmacherów jak STS, Betfan czy Fortuna – nie każdy z nich daje jednak dostęp do tenisa stołowego, mimo wszystko uważanego za sport stosunkowo niszowy. Chcąc realizować własne typy bukmacherskie w jego obrębie musimy zatem wybrać takiego bukmachera, który nam na to pozwoli, ale przy okazji da nam dostęp do atrakcyjnej oferty, na której zyskamy więcej, aniżeli u konkurencji. Obstawianie tenisa stołowego może być bardzo opłacalne, ale najpierw wybierzmy do tego odpowiednią firmę. Wszyscy trzej bukmacherzy, o których powiemy za chwilę mają potencjał do bycia „tymi naszymi” i są zdecydowanie godni zainteresowania.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS i jego oferta na tenis stołowy

Polski bukmacher STS może nie uważa tenisa stołowego za najistotniejszą część swojej oferty, jednak pokrywa go w bardzo dobrym stopniu, dając nam możliwość typowania większości największych turniejów rozgrywanych w jego obrębie. W www.STS.pl można liczyć na solidne kursy, ale też na ciekawe bonusy dla nowych i stałych użytkowników, możliwe do wykorzystania właśnie w ramach tej dyscypliny sportu.

Dla nowych graczy czeka szereg ciekawych promocji i bonusów, wszystko to z kodem promocyjnym „BETONLINE„, który gwarantuje graczom jeszcze wyższy bonus na start.

Fortuna i jej oferta na tenis stołowy

Fortuna świetnie radzi sobie z tenisem stołowym, nie tylko pokrywając zdecydowaną większość turniejów i meczów rozgrywanych w ich ramach, ale też prezentując bardzo konkurencyjną ofertę kursową. Jej plusem są też darmowe transmisje telewizyjne wybranych spotkań na stronie www.eFortuna.pl, ale też formuła na żywo, w przypadku tenisa stołowego uznawana za rzadkość. Fortuna oferuje też atrakcyjny bonus powitalny, ale i program lojalnościowy dla swoich stałych użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Superbet i jego oferta na tenis stołowy

Pod względem oferty na tenis stołowy Superbet prezentuje się wyjątkowo kusząco, z bardzo dobrym pokryciem spotkań w obrębie najważniejszych turniejów oraz mnóstwem opcji bukmacherskich na każde z nich. Oferta kursowa buka nie pozostawia wiele do życzenia, a pod wieloma względami pokonuje tę prezentowaną przez bardziej doświadczoną konkurencję. Sprawia to, że Superbet stwarza odpowiednie warunki na zakłady bukmacherskie na tenis stołowy. Teraz z kodem promocyjnym „BETONLINE” dodatkowo freebet 34 PLN na www.Superbet.pl. Freebet można wykorzystać nie tylko na typy na tenis stołowy, ale na całą ofertę legalnego bukmachera Superbet Polska.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułLimity u bukmachera? Gdzie grać na wysokie stawki?
Następny artykułCiekawostki o grze Polaków na Mundialu 2018. Czy były jakieś plusy?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE