Z różnych źródeł wynika, że ta dyscyplina ma coraz więcej zwolenników wśród Polaków. Na pewno wpływ na to ma fakt, że najważniejsze turnieje, czyli Mistrzostwa Świata były dwukrotnie z rzędu pokazywane przez TVP Sport. Popularne „lotki” mogą być oczywiście też obstawiane. Porządne firmy bukmacherskie w Polsce gwarantują dużo ciekawych zakładów. Jak jednak analizować pojedynki pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, by wychodzić na plus?

jak obstawiać darty u bukmachera
Jak analizować mecze w darts?

Rodzaj rozgrywek w Darts

W obrębie tej dyscypliny wyróżniamy rozmaite turnieje. Najbardziej prestiżowe to oczywiście wspomniane już Mistrzostwa Świata. Odbywają się one rok po roku – na przełomie grudnia oraz stycznia. Wszystko ma miejsce natomiast w Londynie. W pozostałych okresach również nie brakuje zawodów. Analizując poszczególne mecze, pomiędzy konkretnymi darterami warto sprawdzić, jak zawodnicy radzą sobie biorąc pod uwagę turnieje telewizyjne oraz nietelewizyjne. Łatwo domyślić się, że nie każdemu obecność kamer pomaga.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Są zawodnicy, którzy zdecydowanie lepiej radzą sobie, kiedy nie czują na sobie spojrzeń tak wielu innych osób. Obecnie dostęp do statystyk jest natomiast bardzo prosty. Trzeba jedynie trochę zaangażowania. To zaś wystarczy, żeby zdobyć wszystkie najważniejsze informacje i sprawdzić, czy konkretny zawodnik umie rywalizować pod presją. W tej dyscyplinie jest to natomiast bardzo ważne. Osoby, które nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy nie mają bowiem szansy na dobre rezultaty.

Jak sprawdzać formę dartera?

Osoby, które chcą obstawiać tę dyscyplinę sportową powinny przeanalizować nie tylko to, czy konkretny gracz dobrze radzi sobie biorąc pod uwagę turnieje telewizyjne oraz takie, które nie są w ogóle transmitowane. Dobrze jest zweryfikować też aktualną pozycję w rankingu. Najważniejsza federacja w tym sporcie to Professional Darts Corporation (w skrócie PDC). Na tej stronie internetowej znajduje się m.in. obecna klasyfikacja. Dobrze jest również zweryfikować, to jak konkretny gracz radził sobie na przestrzeni kilku poprzednich tygodni itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pozycja w rankingu może być nieco myląca. Dlaczego? Może wystąpić taka sytuacja, że dany darter miał znakomity początek sezonu. Potem jednak jego forma była zdecydowanie słabsza, co jeszcze nie do końca jest odzwierciedlone w rozmaitych tabelach. Są zaś takie różne strony internetowe, które pozwalają zweryfikować, jak dany zawodnik radził sobie np. w ciągu ostatnich kilku tygodni lub miesięcy.

Mecze bezpośrednie między zawodnikami dart

Każdy typer, który chce typować u bukmachera darty powinien również sprawdzać statystyki dotyczące meczów bezpośrednich pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Dzięki temu gracze mogą zdobyć naprawdę wyjątkowo cenne informacje, które przydadzą im się w trakcie oceny potencjału jednej oraz drugiej strony. Czasami jest tak, że dany darter ma patent na drugiego. Potrafi z nim zazwyczaj wygrywać – i to w różnych rozgrywkach. Trzeba to wziąć pod swoją uwagę. Dobrze jest generalnie korzystać z rozmaitych źródeł, aby dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie obu zawodników. Tutaj radzimy przede wszystkim sprawdzać zagraniczne serwisy internetowe.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego BetGames jest tak popularne w STS?
Następny artykułWpłacanie pieniędzy u bukmacherów – poradnik krok po kroku
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE