A może warto założyć konto u bukmachera? Bardzo dużo graczy i zawodowych typerów wychodzi z takiego założenia. Sporo osób potem zastanawia się jednak, jak dużo spotkań grać na pojedynczym kuponie, by miało to sens. Jaka liczba będzie tutaj optymalna? Czego natomiast należy się wystrzegać?

fortuna wygrany kupon bukmacherski
Ile typów na kuponie najlepiej obstawić?

Czy tak zwane taśmy są opłacalne?

Często osoby początkujące grają tak zwane taśmy. Co to jednak dokładnie jest? To kupony, które składają się z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu zdarzeń. Jest chyba oczywiste, że ewentualne wygrane są naprawdę bardzo wysokie. Kłopot jest jednak taki, że takie taśmy tak naprawdę pod żadnym względem nie są opłacalne. Dlaczego? Jest bowiem naprawdę bardzo małe prawdopodobieństwo, że osoba, która zdecydowała się na taki kupon, będzie mogła odebrać wygraną.

Zakładając grę bez żadnego systemu, wystarczy bowiem tylko jedno pudło, aby kupon nadawał się wyłącznie do kosza. Oczywiście, raz na czas może przydarzyć się taka sytuacja, że komuś bardzo mocno dopisze szczęście i rozbije w ten sposób bank. To jednak wyjątkowo sporadyczne przypadki. Najczęściej takie taśmy kończą się po prostu przegranymi. Jeśli komuś natomiast zależy na tym, aby regularnie wygrywać pieniądze, to pod żadnym pozorem nie może decydować się na taki właśnie sposób gry.

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jak zatem grać żeby wygrać?

To bardzo dobre pytanie. Co zatem trzeba zrobić, żeby mieć realne szanse na regularne wygrane? Bardzo dużo dobrych graczy gra po prostu maksymalnie 2 mecze na jednym kuponie. Dobrym sposobem jest także typowanie meczów pojedynczych zdarzeń. Dlaczego? Już na starcie masz bowiem stosunkowo duże prawdopodobieństwo, że wygrasz pieniądze. Osoby, które grają taśmy – albo nawet „tylko” kilka zdarzeń na kuponie – muszą liczyć się z tym, że matematyka na pewno nie jest po ich stronie. Warto zwrócić uwagę tutaj na jeszcze jeden aspekt.

Osoby, które zdecydowały się na taki właśnie sposób gry mogą zdecydowanie łatwiej zdobyć niezbędne informacje. Pamiętaj, że każde zdarzenie musi natomiast być odpowiednio przeanalizowane pod rozmaitymi kątami. Tak, aby mieć pewność, że istotnie warto inwestować swoją gotówkę w konkretne typy. Jest chyba dla każdego oczywiste, że zdecydowanie łatwiej sprawdzać informacje dotyczące jednego lub dwóch spotkań niż kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu, prawda?

Jeśli kogoś interesują duże, aczkolwiek nierealne wygrane, to może cały czas grać taśmy. Osoby, które podchodzą do tego ze zdecydowanie większym profesjonalizmem, powinny zainteresować się singlami. Ewentualnie można po prostu stawiać maksymalnie 2 zdarzenia na jednym kuponie. Jesteśmy przekonani, że taki styl doprowadzi Cię do odpowiednich oraz częstych wygranych.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułEwinner online bonusy i promocje za darmo
Następny artykułCzy warto obstawiać zakłady w Fortunie online?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE