Wiadomo, że rynek zakładów wzajemnych w naszym kraju jest dość rygorystycznie regulowany, więc nowi bukmacherzy nie wyrastają jak grzyby po deszczu. Samo staranie się o licencję Ministra Finansów zajmuje sporo czasu, a później jeszcze trzeba przygotować odpowiednią ofertę dla graczy i atrakcyjną stronę internetową. Mimo to, systematycznie co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe firmy bukmacherskie, które dają możliwość zawierania zakładów na wydarzenia sportowe i nie tylko. Jednym z tych bukmacherów, który wszedł do – nomen omen – gry w 2019 roku jest Ewinner. Licencję otrzymał jeszcze w październiku 2018, ale prawie rok zajęło przygotowanie oferty dla graczy.

polski bukmacher ewinner promocje i bonusy
Darmowe promocje i bonusy bukmachera Ewinner online w Polsce

Ewinner online promocje na start

Głównym pragnieniem każdego nowego na rynku bukmachera jest jak najszybsze przyciągnięcie do siebie klientów, czyli graczy, którzy będą obstawiać zakłady sportowe. W tym celu każdy nowy bukmacher stara się kusić grających ciekawymi najlepiej darmowymi powitalnymi promocjami. Z trzech najpowszechniejszych i najlepiej znanych, jakimi są: freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, Ewinner na początek postawił na dwa ostatnie, a bonus od depozytu można otrzymać nawet dwa razy. O tym jednak za chwilę.

Szkoda jedynie, że Ewinner nie zdecydował się na bonus bez depozytu, gdyż jest to ulubiona forma promocyjna dla Polskich graczy zakładów online, w ten sposób bukmacher bardzo szybko pozyskałby wielu nowych graczy. W Ewinner kod promocyjny to kolejne ciekawe bonusy jakie można uzyskać, aktualny kod to obecnie: BETONLINE

Zakład bez ryzyka 150 PLN

Zacznijmy od zakładu bez ryzyka. Dla każdego nowego gracza to oczywiście interesująca propozycja, bo dobrze jest spróbować stawiania zakładów, nie martwiąc się o konsekwencje przegranej. Jak to działa?

Należy zacząć od dokonania pierwszej wpłaty na swoje konto u bukmachera. Minimalna wysokość depozytu uprawniająca do skorzystania z promocyjnego zakładu bez ryzyka wynosi 20 złotych. Następnie stawiamy swój pierwszy zakład. Jeżeli będzie trafiony, pieniądze są nasze. Ale jeżeli ten pierwszy typ okaże się przegrany, to Ewinner zwróci nam pieniądze. To często stosowana promocja, w Betfan i Betclic również jest zakład bez ryzyka. Należy jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach tej promocji.

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Po pierwsze, w związku z tym, że zakłady bukmacherskie są w Polsce objęte podatkiem w wysokości 12 %, który jest de facto pobierany od gracza w momencie zawierania zakładu, to zwrotowi będzie podlegała nie cała kwota, za jaką stawiamy, a ta pomniejszona przez podatek. W praktyce oznacza to 88 % stawki naszego zakładu. Po drugie zaś, zwrotowi podlega maksymalnie 150 złotych, które także jest pomniejszone o 12 % podatku. Jeśli więc nawet postawimy za więcej i przegramy, to i tak zwrot wyniesie 150 zł minus 12 % podatku. Po trzecie, jak to zwykle bywa ze środkami bonusowymi, podlegają one zasadom obrotu. W przypadku zakładu bez ryzyka w firmie Ewinner te zasady to trzykrotny obrót zwróconej kwoty na kuponach pojedynczych i łączonych, których kurs wynosi przynajmniej 2,50. Środki są zwracane na konto gracza w ciągu 48 godzin, a na obrót mamy 30 dni.

Bonus 100 % od drugiego depozytu

Także w przypadku drugiego depozytu w eWinner możemy skorzystać z promocji. Tym razem jest to klasyczny bonus 100 % od wpłaty. Podobnie jak przy zakładzie bez ryzyka po pierwszym depozycie, także i tu minimalną kwotą uprawniającą do skorzystania z promocji jest 20 złotych, które musimy wpłacić na swoje konto u bukmachera. Jeśli to zrobimy, to od skorzystania z dodatkowych środków dzieli nas jeszcze obrócenie swojego depozytu. Należy zagrać za niego kupon z kursem minimalnym wynoszącym 1,50. Po spełnieniu tego warunku, otrzymamy dopisane do naszego konta środki promocyjne w wysokości równej wpłacie. Bonus jest aktywowany na karcie „Bonus” na koncie użytkownika. Maksymalna kwota, jaką może nam dorzucić bukmacher do drugiego depozytu wynosi 500 złotych.

Jak łatwo się domyślić, także kwota bonusowa podlega obrotowi. Jego zasady są identyczne, jak przy zakładzie bez ryzyka. A zatem, należy kwotę doładowania obrócić trzykrotnie w ciągu 30 dni w zakładach pojedynczych lub łączonych z minimalnym kursem wynoszącym 2,50. Ważna informacja jest taka, że promocji powitalnych nie wykorzystujemy jednocześnie. A zatem, jeśli aktywny mamy jeszcze bonus po zakładzie bez ryzyka, a dokonamy już drugiego depozytu, to bonus od niego będzie czekał w kolejce i zostanie aktywowany dopiero po całkowitym rozliczeniu pierwszej promocji. Trzeba pamiętać o tym, że w kolejce może on czekać tylko do 30 dni, a jeśli w tym czasie pierwsza promocja nie zostanie zakończona, to druga nam przepadnie.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bonus 100 % od trzeciego depozytu

„Hat trick” promocji na start od Ewinnera uzupełnia bonus 100 % od trzeciego depozytu. Jeśli znamy już zasady doładowania konta przez bukmachera po drugiej wpłacie, to nie trzeba tu wiele tłumaczyć, bo są takie same. Znów więc wpłacamy minimum 20 złotych, obracamy po kursie wynoszącym co najmniej 1,50, aktywujemy bonus, odbieramy 100 % środków promocyjnych i obracamy je w ciągu 30 dni z kursem minimalnym zakładów 2,50. Ponownie maksymalna kwota bonusu od bukmachera wynosi 500 złotych.

Custom Bet w Ewinner

Wchodząc na polski rynek zakładów online Ewinner przedstawił nową na nim propozycję, czyli Custom Bet. Oznacza to możliwość zaproponowania bukmacherowi swojego zakładu, którego ten nie ma w ofercie. Należy wypełnić na stronie internetowej firmy formularz, w którym zgłosimy pomysł na zakład, a ten w ciągu 12 godzin zostanie rozpatrzony i otrzymamy informację czy będzie wprowadzony do oferty. Jeśli tak się stanie, to każdy gracz będzie mógł stawiać na zaproponowane przez nas zdarzenie. Należy pamiętać, że im wcześniej przed rozpoczęciem danego wydarzenia zgłosimy swój zakład, tym większa szansa na jego wprowadzenie do oferty. Proponować można typowanie nie tylko na wydarzenia sportowe. To bardzo dobry ruch ze strony Ewinner, gdyż inni legalni bukmacherzy w Polsce nie mają jak dotąd takiej oferty.

Płatności w Ewinner

Dla każdego gracza bardzo ważną informacją jest forma dokonywania wpłat i wypłat u danego bukmachera. W przypadku Ewinnera wpłat możemy dokonać poprzez Pay-By-Link, blikiem lub szybkim przelewem. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, ale przypominamy, że aby skorzystać z bonusów powitalnych musimy wpłacić co najmniej 20 złotych. Co bardzo ważne, nowy bukmacher dołącza do grupy tych, którzy oferują szybkie wypłaty. Jeśli nasz bank obsługuje taki sposób rozliczeń, to błyskawicznie wszystkie wygrane kwoty mogą trafić na nasz rachunek bankowy. Wszystkie wypłaty w Ewinner dokonywane są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułOferta bukmacherów na Formułę 1
Następny artykułIle meczów grać na kuponie?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE