Znowu naszła Cię ochota na spróbowanie czegoś innego w zakładach bukmacherskich? Nie musisz koniecznie za każdym razem obstawiać meczów, pojedynków tenisowych itp. Do wyboru są także m.in. sporty wirtualne. Co można grać? Czy w ogóle warto obstawiać to u bukmacherów?

jak obstawiać sporty wirtualne
Czy warto obstawiać sporty wirtualne u bukmacherów?

Jakie sporty wirtualne są do obstawiania?

Profesjonalne firmy bukmacherskie generalnie dążą do tego, by ich oferta była jak najbardziej uniwersalna. To oczywiście może tylko cieszyć. Dzięki temu masz okazję zdecydować się na rozmaite sposoby, które pozwolą Ci regularnie zarabiać. Nowoczesne firmy bukmacherskie jak STS czy Forbet bazują nie tylko na oferowaniu różnych dyscyplin do typowania. Możesz zatem bez żadnego problemu zdecydować się na piłkę nożną, skoki narciarskie, siatkówkę, czy dyscypliny o wiele bardziej niszowe.

Podmiotom działającym w ramach tej branży bardzo zależy na tym, by stale przyciągać do siebie jak najwięcej nowych Klientów. A im bardziej rozbudowana oferta, tym są ku temu większe szanse. Możesz np. zdecydować się zatem na coraz popularniejsze sporty wirtualne. Do dyspozycji graczy jest piłka nożna. To dyscyplina numer 1, jeśli chodzi o standardowe obstawianie. Na tej płaszczyźnie nic się jednak nie zmienia. Najwięcej osób wybierających sporty wirtualne gra właśnie spotkania futbolowe. Możesz typować m.in. to, która ekipa wygra.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze jest do obstawiania? Okazuje się, że najlepsi w Polsce bukmacherzy przygotowali minimum kilka ciekawych opcji… Możesz np. zdecydować się na obstawianie handicapów. Uważasz, że gospodarze nie będą mieli żadnych problemów? W takiej sytuacji ten zakład (z atrakcyjnym kursem) powinien przypaść Ci do gustu. Nie ma przeszkód, by wytypować liczbę goli w danym spotkaniu. Do wyboru są undery oraz overy. Co jeszcze można zagrać? Np. liczbę goli gospodarzy oraz gości. Tak samo, jak dokładny wynik itp. W porządnych firmach bukmacherskich do dyspozycji Klientów są też inne sporty wirtualne. Chodzi m.in. o tenis ziemny. A ta dyscyplina ze względu na sukcesy Igi Światek staje się coraz popularniejsza. Możesz także zdecydować się na koszykówkę, wyścigi koni, wyścigi psów…

Czym są sporty wirtualne u bukmacherów online?

Nie da się ukryć, że sporty wirtualne są specyficzne. Trudno bowiem porównywać obstawianie takich spotkań (np. piłkarskich) do zwykłych potyczek futbolowych. Są jednak osoby, które chętnie grają za własne pieniądze sporty wirtualne lub typują je korzystając z bonusów od bukmacherów. Czym to wszystko cechuje się jednak w praktyce? Ogólnie liczba zakładów jest mniejsza. Nie ma bowiem aż tak wielu różnych wariantów (w porównaniu do zwykłych potyczek). Nie trzeba na szczęście grać jednak tylko podstawowych zakładów (typu 1×2), aczkolwiek ogólnie oferta nie rzuca jakoś specjalnie na kolana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

To jednak nie oznacza, że tych zakładów jest mało. Po prostu zainteresowani tym tematem typerzy mają zdecydowanie mniej opcji do wyboru, a przecież bukmacherzy w Polsce starają się żeby zadowolić swoich klientów. Poza tym sporty wirtualne cechują się tym, że są rozgrywane bardzo szybko. Np. jeden mecz piłki nożnej w rzeczywistości trwa minimum 90 minut (zazwyczaj sędziowie doliczają coś do pierwszej i drugiej połowy). Tutaj to wszystko odbywa się zaś… zdecydowanie szybciej.

Dlaczego warto typować sporty wirtualne?

Na pewno sporty wirtualne są coraz popularniejsze. Było to widoczne szczególnie w czasie pandemii. Wszak to ciekawa alternatywa, gdyż na początku lockdownu nie było praktycznie nic do typowania. A sytuacja związana z koronawirusem cały czas jest mało stabilna. W związku z tym wiele osób chętnie zapoznaje się z tym tematem. Dlaczego jeszcze ludzie coraz częściej typują sporty wirtualne? Nie da się ukryć, że interesujące dla nich jest to, że można błyskawicznie wygrać sporo pieniędzy. Tak, jak zostało wspomniane, w mig są rozgrywane spotkania piłkarskie. Tak samo jest jednak z innymi dyscyplinami sportowymi.

ewinner darmowe bonusy
Darmowe bonusy w eWinner – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Poza tym kursy są naprawdę atrakcyjne. Marże są dość niskie. Wiele osób zapewne się tego obawiało. Okazuje się, że wcale nie ma czego. Dodatkowo im większa popularność, tym można liczyć na to, że te marże będą w przyszłości jeszcze nieco mniejsze. Wszak dla bukmachera to i tak będzie korzystne. Firmy z tej branży zarabiają na każdym postawionym zakładzie. Im większa popularność, tym mogą pozwolić sobie na mniejsze marże. To przekłada się na to, że można liczyć na spore ewentualne wygrane.

Czy jest to rzeczywiście opłacalne?

Niewątpliwie sporty wirtualne mają swoje niezaprzeczalne plusy. Bylibyśmy jednak mimo wszystko tutaj dość ostrożni. Wydaje nam się, że granie ich za stosunkowo spore sumy nie jest dobrym pomysłem. Dlaczego? Tak naprawdę trudno jest tutaj dokładnie ocenić potencjał zespołów, zawodników itp. Jest to swego rodzaju loteria. Typując zwykłe mecze piłkarskie mamy w swoich rękach o wiele więcej narzędzi. Tutaj wyniki w dużej mierze zależą od algorytmów.

Nie brakuje zatem niespodziewanych rezultatów. Można zatem zarabiać na sportach wirtualnych, ale trzeba też liczyć się z porażkami. Według nas, lepiej traktować to jako alternatywę dla zwykłego typowania. Nie ma przeszkód, by z niej od czasu do czasu skorzystać. Opieranie jednak swoich ewentualnych zarobków tylko na sportach wirtualnych jest bardzo ryzykowne.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPolski bukmacher Forbet – opinie, bonusy, kod promocyjny
Następny artykułCzy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE