W sieci nie brakuje różnych rankingów bukmacherów. Jedne dotyczą legalnych zakładów, inne aplikacji mobilnych a jeszcze inne tylko firm z bonusami. Dlaczego warto z nich korzystać? I to nie tylko wtedy, jak jesteś początkującym w tej branży? Czego możesz dowiedzieć się z takich rankingów?

rankingi najlepszych bukmacherów
Czy rankingi bukmacherów to dobre źródło informacji?

To profesjonalnie przygotowane klasyfikacje

Bez większego trudu można zauważyć, że obecnie powstają coraz nowsze rankingi firm bukmacherskich. Takich klasyfikacji jest całkiem sporo na naszym rynku. To ogólnie dobra wiadomość. Trzeba jednak uważać. Na co? Warto wiedzieć, że nie wszystkie rankingi firm bukmacherskich są profesjonalnie prowadzone. Wybieraj tylko takie klasyfikacje, które charakteryzują się zatem kilkoma aspektami. Przede wszystkim decyduj się na analizowanie rankingów od podmiotów, które są doświadczone. Liczy się także duża liczba użytkowników. Innymi słowy, bazuj na portalach, które są często odwiedzane. Jest to bowiem bardzo dobry znak. Jeśli konkretna witryna online jest popularna, to znaczy, że użytkownicy za coś ją doceniają…

Aktualne rankingi firm bukmacherskich rzetelnie opisują wiele firm działających w ramach tej branży. Na tej płaszczyźnie czasami może dochodzić do tak zwanego konfliktu interesów. Załóżmy, że dana strona internetowa jest promowana przez STS. Chyba dla każdego jest jasne, że ten podmiot bukmacherski będzie bardzo dobrze opisany. Czy do końca obiektywnie? Co do tego można mieć pewne wątpliwości. Ogólnie STS to jedna z najlepszych firm bukmacherskich, które działają obecnie na terenie naszego kraju. Przytoczyliśmy ten przykład, aby pokazać, na co ewentualnie uważać. Z przymrużeniem oka czytaj recenzje dotyczące sponsorów konkretnej firmy. W końcu są one zawsze nieco lepsze, niż prawdopodobnie powinny być.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie zrozum nas źle. Te strony internetowe muszą się z czegoś utrzymywać. Nie da się jednak ukryć, że wtedy opinie na temat własnego sponsora nie są niezależne. Warto zatem wybierać takie rankingi firm bukmacherskich, które mogą (w jak największym stopniu) swobodnie opisywać działające na naszym rynku firmy hazardowe. Jeśli kierujesz się jakimiś sugestiami, to trzeba sprawdzić recenzje w kilku miejscach, a nie tylko w jednym. Po to, by mieć np. pewność, że rzeczywiście warto zarejestrować się w danej firmie.

Można tam znaleźć legalne firmy bukmacherskie

Nowoczesne rankingi firm bukmacherskich nieprzypadkowo są bardzo często odwiedzane. Dlaczego jednak takie klasyfikacje nie narzekają na brak zainteresowania? M.in. ze względu na to, że dzięki nim można szybko dowiedzieć się, gdzie warto się rejestrować w pierwszej kolejności. Masz zaś twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego zagadnienia? Nie wiesz, jaki buk online będzie odpowiedni? W takim razie warto przeglądnąć rankingi firm bukmacherskich. Na takich stronach znajdują się zhierarchizowane tylko legalne podmioty. Co to jednak dokładnie oznacza? Od lipca 2017 roku są jasne zasady dotyczące tego, jakie firmy mogą swobodnie działać na terenie Polski. Trzeba złożyć wniosek, w którym będzie wszystko bardzo dokładnie opisane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jest zawarte w tych aplikacjach? M.in. to, kto jest odpowiedzialny za projekt (takie osoby muszą być niekarane), jaki jest kapitał zakładowy spółki, jak będzie wyglądała działalność danego podmiotu itd. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, to dana firma bukmacherska otrzymuje zezwolenie na to, by przez okres sześciu lat oferować zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju. Warto zaś wybierać jedynie legalne podmioty. Takie, które posiadają te dokumenty. Dzięki temu będziesz mógł legalnie, bez obaw, nie tylko wpłacać, ale także wypłacać zarobione pieniądze na zakładach sportowych. Pamiętaj, że na naszym rynku są natomiast nie tylko legalni bukmacherzy. Nie brakuje niestety podmiotów, które nie działają legalnie. Chcesz ich unikać jak ognia? W takim razie warto przeglądać rankingi firm bukmacherskich, by wiedzieć, gdzie się rejestrować.

Szczegółowe opisy bonusów na start

W takich klasyfikacjach nie brakuje informacji odnoszących się np. do bonusów powitalnych. Obecnie firmy bukmacherskie jak STS czy Forbet gwarantują rozmaite opcje za zarejestrowanie u nich konta. Nie wiesz, które są obecnie najlepsze? Z bonusami na start jest tak, że przeważnie warto z nich korzystać. Trzeba jednak wiedzieć, że nie jest to żadna gotówka za darmo. Czasami zaś warunki dotyczące obrotu bonusem są wymagające.

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Warto przeglądać rankingi firm bukmacherskich, by wiedzieć, gdzie oferta jest najlepsza, a które są tylko pozornie atrakcyjne dla użytkowników. Ma to szczególne znacznie w przypadku osób początkujących. Wszak stawiając pierwsze kroki w świecie hazardu trudno jednoznacznie dostrzec, jakie bonusy na start są istotnie dobre…

Czego jeszcze można się dowiedzieć w rankingach bukmacherów?

Profesjonalne, systematycznie aktualizowane rankingi firm bukmacherskich są bardzo nowoczesne. Możesz z nich dowiedzieć się nie tylko o legalności, czy bonusach. Często są zawarte informacje dotyczące m.in. minimalnych stawek. Na początku nie masz zamiaru przesadnie szarżować? W takim razie warto dowiedzieć się, którzy bukmacherzy oferują stosunkowo niskie minimalne stawki. Niekiedy są także informacje odnoszące się do minimalnych depozytów itd.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego kursy bukmacherskie ulegają zmianie?
Następny artykułLimity u bukmachera? Gdzie grać na wysokie stawki?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE