Bwin to bukmacher, który po wieloletniej nieobecności powrócił na polski rynek zakładów wzajemnych. Jest jedną z firm, które jak najbardziej można uznać za obiecujące – zwłaszcza patrząc na to, jak radzi sobie na wielu zagranicznych rynkach. Jak jednak Bwin aktualnie wypada na tle innych działających w naszym kraju sprawdzonych firm? Czym potrafi zaskoczyć, a na polu czego radzi sobie raczej przeciętnie? O tym wszystkim – w dzisiejszym wpisie.

bwin w polsce

Oferta główna i bonusy w bwin

Bwin swoją ofertę główną przenosi oczywiście ze swoich zagranicznych serwisów internetowych, co tylko wskazuje na jedno – jest ona nie tylko bardzo szeroka, ale i po prostu konkurencyjna. Oferta główna to u niego nie tylko piłka nożna, ale i wiele mniej popularnych dyscyplin sportu. Wyróżnia się w szczególności na polu dyscyplin, w ramach których wybił się w Wielkiej Brytanii. Chodzi tutaj o golf, krykiet oraz wyścigi konne. Na ich polu Bwin w naszym kraju nie ma sobie równych. Bwin jest też bardzo atrakcyjnym bukmacherem jeżeli chodzi o piłkarską Ligę Europy oraz Ligę Konferencji Europy, których jest oficjalnym sponsorem. Na pewno więc warto brać go pod uwagę przy wyborze bukmachera do obstawiania konkretnego spotkania. Jak najbardziej można go nazwać konkurencyjnym.

Warto zwrócić uwagę na to, że Bwin musi proponować atrakcyjną ofertę promocyjną – przynajmniej jeśli chce przyciągnąć do siebie nowych klientów. W Bwin kod promocyjny oraz bonus powitalny wykorzystamy już w czasie rejestracji, od razu zyskując na własne konto dodatkowe środki, które na pewno ułatwią nam typowanie. Ciężko powiedzieć, by obie te promocje wyróżniały się na polskim rynku – są raczej standardowe. Niemniej jednak, na pewno pozytywnie wpływają na odbiór bukmachera. Zwłaszcza że ten przy okazji stara się regularnie organizować również tymczasowe akcje promocyjne i bonusy. Chociażby te powiązane z popularnymi wydarzeniami sportowymi.

Rynki na zakłady bukmacherskie

Bwin doskonale radzi sobie jeśli chodzi o mniej standardowe zdarzenia bukmacherskie. W przypadku popularniejszych spotkań sportowych, potrafi ich być kilkaset i na pewno mamy tutaj duże pole do popisu. Faktem jest jednak, że pod tym względem musimy porównywać go z innymi bukmacherami. Kursy są bowiem różne – zdarza się, że najlepsze są właśnie w Bwinie, ale i bywa tak, że lepsze znajdziemy w Fortunie lub STS. Jest to jednak coś bardzo charakterystycznego właśnie dla kursów bukmacherskich – nie powinno nas więc to dziwić.

Transmisje online i inne

Dla Bwin Polska jest bardzo istotnym rynkiem. Można śmiało przypuszczać, że w swojej ofercie będzie on więc posiadał również transmisje meczów. Zwłaszcza że oferuje je swoim zagranicznym odbiorcom. Jest posiadaczem całego mnóstwa licencji – jeśli myśleliśmy, że STS czy Fortuna posiadają ich ogrom, on może nas zaskoczyć nieco bardziej. Transmisje są u niego udostępniane tak, jak w STS – po zawarciu zakładu dostęp do nich jest przyznawany na równo 24 godziny. Jest to gorsze rozwiązanie niż chociażby w Fortunie, w której wystarczy sama rejestracja, a dodatkowych warunków po prostu nie ma.

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykułZalety wybranych form płatności w STS
Następny artykułCiekawostki: Counter-Strike: Global Offensive. Co każdy typer powinien wiedzieć o grze?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE