BetFan jest to obecnie jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Firma swoją działalność rozpoczęła dopiero pod koniec kwietnia 2019 roku. Warto podkreślić, że jest to dziesiąty bukmacher, który umożliwia graczom zawieranie zakładów online. Firma zdecydowała się wyjść z ofertą, której do tej pory nie była wstanie dać żadna inna marka bukmacherska. Czy betfan to dobry bukmacher online? Jakie opinie posiada ten legalny bukmacher w internecie?

obstawianie bez podatku w betfan
Bukmacher Betfan – oferta bonusów, obstawianie bez podatku, promocje

BetFan, czyli legalny bukmacher bez podatku

Najlepszym przykładem oferty z jaką jeszcze nie spotkali się gracze na polskim rynku jest możliwość obstawiania bez podatku. Jak wiadomo osoby regularnie biorące udział w zakładach bukmacherskich nie są zwolennikami podatku, który jest pobierany od stawek, które są przez nich wnoszone. Jest to oczywiste, bowiem obniżanie podstawy obliczania ewentualnej wygranej powoduje obniżenie wygranej w przypadku, gdy zakład jest zwycięski. Warto jednak mieć świadomość, że podatek nie został wymyślony przez firmy bukmacherskie. Jest to wymóg ustawowy. Bardzo istotny jest jednak fakt, że jego płatnikiem według przepisów prawa jest podmiot, który organizuje zakłady, czyli firma bukmacherska. Fakt ten został doskonale wykorzystany przez Betfan. Nawet najlepsi bukmacherzy w Polsce nie maja takiej oferty. Jak zatem nie zapłacić podatku?

W przypadku, gdy gracz zdecyduje się na postawienie zakładu z przynajmniej dwoma zdarzeniami, których łączny kurs będzie wynosił minimum 2, Bukmacher BetFan podniesie współczynnik z tradycyjnego 0,88 (czyli obniżonego o wspomniany podatek) na 1. W ten sposób gracz może cieszyć się wygraną o 14% większą. Jest to doskonała wiadomość dla gracza, ponieważ jest on zwolniony z podatku. Nie trzeba również się przejmować czy zakład przypadkiem nie będzie zgodny z polskim prawem. BetFan jest legalnym bukmacherem i podatek od każdego zakładu jest płacony, tylko przejmuje go na siebie. 

zakłady bukmacherskie w polsce
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Ponadto wygrana w zakładzie, który został wniesiony według wspomnianych wcześniej zasad nie jest objęta jakimikolwiek wymogami obrotu. Gracz może tym samym on razu ją rozporządzać, czyli wypłacić lub wykorzystać do wniesienia na następny zakład. Kolejną dobrą informacją jest fakt, że promocja działa cały czas i gracze mogą wielokrotnie z niej korzystać. Jak wiadomo do tej pory firmy bukmacherskie miały w swojej ofercie promocje polegające na możliwości cieszenia się z wygranej bez uiszczania podatku, jednak wiązało się do z dodatkowymi założeniami. Przykładem może być obstawianie w określonych dniach albo godzinach. BetFan pozwala użytkownikom wygrać zakład złożony z przynajmniej dwóch zdarzeń o łącznym kursie minimum 2, bez płacenia podatku. 

Obstawianie za +20 % więcej

Nie jest to oczywiście jedyna promocja jaką BetFan przygotował dla graczy. Firma ma w ofercie również Bonus Extra, który polega na możliwości dorzucenia do wygranej jeszcze dodatkowych 20%. Osoba, która jest zainteresowana skorzystaniem z tej promocji musi wnieść kupon akumulowany z przynajmniej czterema zdarzeniami z łącznym kursem minimum 4. Ponadto każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1,12. W przypadku, gdy taki kupon będzie wygrany, BetFan dorzuci klientowi dodatkowe 20%. W tej promocji także nie ma wymaganego obrotu. Gracz wygrywa zatem zakład o kursie przynajmniej 4 i otrzymuje od bukmachera dodatkowe 20%. 

Bonus 3000 zł na start z kodem promocyjnym

Polski bukmacher BetFan ma w swojej ofercie również tradycyjną promocję. Bardzo trudno jest bowiem znaleźć obecnie firmę bukmacherską, która nie próbowałaby przyciągnąć klientów przez bonus na start. Promocja marki BetFan o nazwie Mega Pakiet 3000 składa się z kilku części. Bonus na start, który jest oferowany przez firmę bukmacherską może bowiem wynosić łącznie nawet 3000 złotych. Gracz może otrzymać go w trzech krokach. 

sts najlepszy polski bukmacher online
Polski bukmacher STS- Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Depozyt użytkownika musi przede wszystkim wynosić minimum 20 złotych. Następnie koniecznie trzeba go jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2,00. Ponadto od trzech pierwszych wpłat gracz otrzymuje od bukmachera bonus w wysokości 10%. Należy przy tym zaznaczyć, że maksymalnie może on wynieść 100 złotych. Oznacza to tym samym, że jeżeli dana osoba dokona wpłaty w wysokości 1000 złotych, dostanie jako bonus 100 złotych. Z kolei w przypadku, gdy wpłata użytkownika będzie wyższa, BetFan również przyzna bonus w wysokości 100 złotych. Nie zostanie one bowiem policzony według omówionej wartości procentowej. Gracz musi jednak pamiętać, że przy każdej z trzech pierwszych wpłat do otrzymania bonusu od firmy bukmacherskie będzie uprawniał depozyt w wysokości przynajmniej 20 złotych. W przypadku, gdy użytkownik podejmie decyzję o wpłaceniu mniejszej kwoty nie zostanie mu przyznany bonus. 

Kolejny bonus jaki oferuje Betfan to zakład bez ryzyka 100 PLN, czyli w przypadku przegranego pierwszego kuponu to Betfan oddaje nam stawkę do 100 PLN. Trzeba zaznaczyć, że aby wziąć udział w bonusie należy wpisać w Betfan kod promocyjny: BETFAN.

Oferta sportowa bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan ma oczywiście w swojej szerokiej ofercie zakładów praktycznie wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Gracz ma możliwość obstawiania turniejów tenisowych, meczów piłkarskich, hokejowych, koszykówki czy sportów walki. Użytkownicy powinni także zwrócić szczególną uwagę na różnorodność rynków, na które mają możliwość wnosić zakłady. Oprócz najbardziej tradycyjnych typów takich jak over/under, bukmacher przewidział również postawienie, że w danym spotkaniu jedna z drużyn zdobędzie powyżej 2,5 bramki. Zakres wyboru typów zdarzeń powinien zatem usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kolejnym atutem bukmachera są wydarzenia eSportowe. Już na samej górze strony internetowej widoczna jest zakładka „eSport”. Ponadto na liście wszystkich wymienionych dyscyplin znajdującej się w lewym panelu, eSport nie został potraktowany zbiorczo, jak ma to miejsce w przypadku innych firm. Każda gra jest bowiem dokładnie wymieniona z nazwy, jako zupełnie osobna dyscyplina sportowa. 

Oferta pozasportowa firmy BetFan

BetFan wyróżnia się na polskim rynku bukmacherskim również bardzo szeroką ofertą pozasportową. Grupa ta zbiorczo została nazwana przez firmę rozrywka. W szczegółach można jednak wyróżnić kilka grup, do których należy zaliczyć: media, pogodę, ekonomię, politykę i show-biznes. Prawdziwym hitem była możliwość obstawiania przez graczy, który uczestnik odpadnie z programu Big Brother. Bukmacher miał w swojej ofercie także zakłady na Eurowizję czy wybory do Parlamentu Europejskiego w różnych krajach. W BetFan można nawet typować kto będzie kolejnym prezydentem Polski. 

5 / 5. Ocen: 22

Poprzedni artykułCiekawostki o grze Polaków na Mundialu 2018. Czy były jakieś plusy?
Następny artykułObstawianie over 2.5. Co to jest i czy takie typowanie meczy jest opłacalne?
Najlepszy bukmacher online w Polsce to obecnie STS. Ten Polski bukmacher internetowy oferuje najlepsze zakłady sportowe w internecie. Dodatkowo w STS otrzymać można za darmo bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE